
Насос для опалення VODOMET 25/40/180 (Мідь на обмотці. Перевірений і надійний) Словенія!!
1 499 ₴
1 124,25 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Пришла Осінь — а це означає, що настав час обслужити своє опалення в будинку! Всі, хто живе в приватному будинку, має котел, не важливо він Твердопаливний Газовий або Електричний, те, що з будь-яким опалювальним приладом працює в парі НАСОС, який циркулює рідину! Саме він дає змогу вам заощаджувати!

З його допомогою Ви повною мірою відчуєте, що таке тепло та затишок. Всі, хто купував для себе насос, уже раніше, стикався з проблемою роботи насоса!
- Перше й найголовніше це насос має бути з МЕДНОЮ ОБМОТКОЮ!
- Друге і не менш важливе це его робочий ВАЛ у цьому насосі він виготовлений з інструментальної сталі з особливими підшипниками з керамічним напиленням, дає змогу працювати насосу практично безшумно!
Насос виготовлений за всіма вимогами якості для країн Євросоюзу.

Циркуляційний насос VODOMET 25 — 40 обладнаний трьома швидкостями обертання вала, також електродвигуном із захищеним статором і мокрим ротором, який не має сальників, виробник вдало замінив їх на два кільця ущільнювачів.
Технічні характеристики:
- Напір за висотою — 4 метри;
- Температура рідини від 2 до 110 градусів за Цельсієм;
- Матеріал корпусу насоса — чавун;
- Матеріал крильчатки — композит;
- Діаметр вихідного отвору 1 дюйм;
- Монтажна довжина — 180 мм;
- Потужність насоса — 45 Вт;
- Ізоляція класу — F
Головна функція цього пристрою полягає в забезпеченні примусового руху рідкого середовища за певним замкнутим контуром (циркуляція). Завдяки дії насоса забезпечується швидше переміщення теплоносія! У системах опалення, що ґрунтуються на природній циркуляції води, він не застосовується. Але практика показує, що врізка циркуляційного насоса у звичайну систему призводить до економії газу приблизно на 20-30%.
Чим пояснюється така економія?
Річ у тім, що, коли теплоносій примусово циркулює в системі, він швидше повертається в казан. Водночас його температура залишається трохи вищою, ніж зазвичай. Тому його легше нагріти знову, тобто на це витрачається менше енергії, після чого він знову надходить у систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 2.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vodomet |
| Артикул | vodomet 25/60/180 |
| Комплектація | насос+ кабель с вилкой + гарантийній талон |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 190x130x130 |
| Вага нетто, кг | 2,45 |
| Тип виробу | Циркуляційний насос |
| Країна реєстрації бренду | словіння |
| Максимальний напір, м | 4 |
| Максимальний витрата, л/хв | 60 |
| Розмір вхідного підключення | 1" 1/2 |
| Споживана потужність, Вт | 72-53-38 |
| Механізм насоса | Циркуляційний |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 110 |
| Корпус насоса | Чавун |
| Тип підключення | Різьба |
| Розмір вихідної підключення | 1" 1/2 |
| Допустима температура навколишнього середовища, °С | 40 |
| Вал двигуна | Кераміка |
| Управління | Механічне |
| Гарантія на електродвигун | 12 міс. |
| Режим енергозбереження | Немає |
- Ціна: 1 124,25 ₴








