
Фекальний насос із різальним НІЖОМ (СЕКАТОР) DELTA WQD 2-2,6КВТ (ПОЛЬША)
3 050 ₴
2 745 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Фекально-дранажний насосDELTA WQD 2-2, 6КВТ З РЕЖУЧИМ НОЖОМ! (ДЛЯ ВИГРЕБНИХ ЯМ І ВУЛИЧНИХ ТУАЛІТІВ, КАНАЛІЗАЦІЇ)
- Гарантія 3 роки.
- з подрібнювачем
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах у таких містах, як ХАРКІВ! DELTA — це польська торгова марка!
- Призначений ДЛЯ викачування Фекальних мас і ХИМІЧНІ НЕ АГРЕСИВНИХ РІДИКОСТІВ (зокрема й з вмістом іла)!
Насамперед для викачування ВІГРЕБНИХ ЯМ! -сток чистота з приватних будинків, де каналізація ЯК змішаного типу, є в увазі (кухня ванна та можливо туалет) ТАК І УЛІЧНИХ ТУАЛЕТІВ!
Во вторых! Цей насос себе чудово зарекомендував для викачування вигрібних ям! УЛИЧНИЙ КАНАЛІЗАЦІЇ! А ТАКЖЕ ПРИМЕНЯЮТ ДЛЯ ВЫКАЧКИ НЕ БОЛЬШИХ ВОДОЕМОВ! НАСОС у роботі практично безшумний і не вибагливий, охолоджується тією рідиною, яку сам гойдає!
Всі насоси заглибного типу обладнані (ТЕПЛОВИЙ ЗАХИСТИЙ) а також (захист від сухого ходу) ПОПЛАВОК двоконтактний поплавцевий вимикач!
Поплавцевий вимикач дасть змогу вмикати та вимикати насос повністю в автоматичному режимі. Щоб уникнути зламання, завод виробник рекомендує не більш ніж 30 включень за годину! Електоро двигун потужністю 26000 квт
Електродвигун оливний, повністю ізольований від контакту з перекачуваною рідиною, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографіту, дає можливість використовувати насос у побутових цілях (Хоть на щодень!) Корпус двигуна виготовлений із Високоміцного Чугуна!
Плюсом цього матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на низці з конкурентами з (пластиковими корпусами) дає йому чималу перевагу! Насоси з чавунами корпусами менш схильні до корозії й руйнування, що збільшує його термін експлуатації!
Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса також чавунна (ЗАКРИТОГО ТИПА) насос обладнаний РЕЖУЧИМ НОЖОМ, що помітно навіть не озброєним поглядом, якщо перевернути насос! Конструктивно забірна камера насоса зроблена правильно та грамотно (НОЖ ПЕРЕБИВАЄ І ДРОБІТ ВСЕ! У ТОМ ЧІСЛЕ І ТВЕРДИНІ ЧАСТИНИ та 25-35 мм) над ножем розташовані отвори, через які насос втягує в себе тільки ту фракцію, яку може втягнути (ніж перебиває масу до тієї консистенції, до якої Насос буде качати рівно й без навантаження!) РЕКОМЕНДУЄМО перед використанням насоса використовувати (бактерії для вигрібних ям і туалетів) або розбавляти вміст (ДО КОНСИСЕНЦІЇ ВОДИ) тільки так можна досягти рівної роботи НАСОСУ уникнути перегрівання двигуна!!
ЗГОТУЄТЬСЯ ЯК НА ТРИХ НІЖКАХ З ВІДКРИТАМ НОЖОМ ТАК І з чавунною спідницею, ВІДІЗИВИ ВІД КлінтерІВ розділилися одні кажуть, що зручніше з чавунною спідницею, щоб на дно ставити можна було, ІНШІЇ кажуть, що продуктивніші насоси з ОКРИТИМ НОЖОМ для більш якісної та продуктивної роботи!
Камера насоса та ще одна не мене головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, для того щоб переробляти величезний об'єм рідини 10-120 л/в годину! ОСТЕРІГАЙСЯ!! на підроблених насосах крильчатка пластикова! Вихідний патрубок насоса діаметром 50 мм — 2 дюйми, що дає змогу приєднувати не тільки дренажний шланг, але й пожежний рукав!
Мережевий кабель завдовжки 5 м. В експлуатації дуже простий насос насамперед заглибний! Насос опускається на дно (ВИГРЕБНОЇ ЯМИ), опускається на тросу або на будь-якій мотузці, вмикається насос за допомогою поплавцевого вмикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖНІЇ-НАСІС ВМИК І РОБОТЕ!
Коли поплавець лягає в горизонт із насосом —НАСОС ВИМИКАННЯ! Цей насос підіймає воду на висоту 7-8 метрів ЦАП ПРОВЕРЕНО Клінтамі об'єм рідини, що перекачується, 10-12 кубів/год!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 10 |
- Ціна: 2 745 ₴




