
Фекальний насос PUMPS eco+
2 646 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Дренажно-фекальний НАСОС PUMPS eco+
Призначений для викачування вигрібних ям! -Стоки нечистот З приватних будинків де каналізація змішаного типу, мається на увазі (БРУДНА ВОДА) не в жодному разі не ТУАЛЕТ!
По-друге! Цей насос себе чудово зарекомендував для викачування НЕ ВЕЛИКИХ ВОДОЄМІВ! НАСОС у роботі практично безшумний і не вибагливий, охолоджується тією рідиною, яку сам хитає!
Насос заглибного типу! Насос із чавунною спідницею, є можливість ставити його на дно, всередині розміщена крильчатка, виготовлена з композитного матеріалу.
Обладнаний (захист від сухого ходу) ПОВЛАВОК, двоконтактний поплавцевий вимикач! Поплавцевий вимикач дасть змогу вмикати та вимикати насос повністю в автоматичному режимі.
Щоб уникнути зламання, завод виробник рекомендує не більш ніж 3 включень на день! Електродвигун PUMPS заявлений потужністю 0,37 квт. Обмотка двигуна з композитного металу!.
- Гарантія на товар НЕ здійснюється
Корпус двигуна PUMPS виготовлений — верхня частина з алюмінію для того, щоб зменшити вагу насоса, а також неабияк знизити його вартість, а нижня забірна камера з чавуну! Плюсом цього матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на низці з конкурентами з (пластиковими корпусами) дає йому чималу перевагу!
Насоси з комбінованими корпусами схильні до перегрівання, що є причиною ремонту!! ПЕРЕГРІВ!!
Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса чавунна (ВІДКРИТОГО ТИПА) всередині пластикова крильчатка, що помітно навіть не озброєним поглядом, якщо перевернути насос!
РАБОЧИЙ ВАЛ НАСОСА виготовлений із ЧОРНОГО МЕТАЛА, обертається ВАЛ на кулькопідшипниках, які не вимагають обслуговування! (НЕ ЗАМІННІ НЕ ОБСЛУЖУЮЮЄТЬСЯ) Ущільнення вала складається З ПАРИТОВОЇ ПРОКЛАДКИ!
Перед використанням насоса використовувати (бактерії для вигрібних ям і туалетів) або розводити вміст (ДО КОНСИСТЕНЦІЇ ВОДИ) тільки так можна досягти рівної роботи СОСА уникнути перегрівання двигуна!
Вихідний патрубок насоса діаметром 50 мм — 2 дюйми, що дає змогу приєднувати не тільки дренажний шланг, але й пожежний рукав! Мережевий кабель завдовжки 2 м. В експлуатації дуже простий, насос насамперед заглибний!
Насос опускається на дно (ВИГРЕБНОЇ ЯМИ), опускається на тросу або на будь-якій мотузці, вмикається насос за допомогою поплавцевого вмикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖНІЇ-НАСІС ВМИК І РОБОТУЄ!
Коли поплавець лягає в горизонт із насосом —НАСОС ВИМИКАННЯ! Цей насос підіймає воду на висоту 3-4 метри.
КОМПЛЕКТ
-ДРЕНАЖНО-фекальний PUMPS (шлангом не комплектується) уточнюйте у менеджера!!!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | B&D |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 4 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 3 |
- Ціна: 2 646 ₴





