Недорогий!!! садова гойдалка-гамак, з м'яким сидінням-кріслом із синтепону. Розмір 80 см і вага 125 кг. Проста у встановленні та практична у використанні. Залежно від номінальної ваги може витримувати удвічі більше, до 200 кг перевірялося особисто! Сам каркас зроблений із якісних металевих волокон, що забезпечить функціональність роботи на кілька років. Власне виробництво (місто ХАРКІВ), спректована так, щоб повісити її абсолютно в будь-якому місці. Легка в транспортуванні не займе багато місця в багажнику, але буде сама топовим місцем на будь-якій вилазці або просто виїзді на природу! За бажання використовується і вдома, достатньо гарного анкерного болта з петлею, і у вас затишне містечко, де можна гойдатися, хто любить дітей, а хатні вихованці кіт або собака там фактично будуть жити! Дуже чудова та недорогою річ, яка подарує море задоволення Вашій родині та Вашим дітям!!Прекрасний подарунок як для дитини, так і для себе. Для відпочинку з книгою просто необхідна річ. Поготів, крім стаціонарного підвісу, можна брати в поїздки на річку або в ліс. Добрі емоції гарантовані!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хозстройинструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Наповнювач м'яких елементів | синтепон |
| Матеріал навісу | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 80 мм |
| Вага | 125 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковує той перевізник, якого Ви й саме Ви підбираєте для доставки! Ми на виробництві всі вироби замотуємо в стрейч-плівку, але до сожування, перевезення в такому вигляді товар не відправляють. Кожен перевізник має свої умови доставки й паковання, ознайомтеся перед тим, як підібрати перевізника, оскільки сума доставки в кожного перевізника різна!











