
Насос для колодязів і свердловин SKM ECO +(відцентровий)
3 040 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- ЕКСПОРТЕР КОМПАНІЯ —GRAND WATERS
- Гарантия на товар не здійснюється (Уточнюйте інформацію в консультантів)
- Виробляється Насос у трьох КІТАЙСКИХ ПРОВІНЦІЯ
За порівняно невеликого споживання енергії (всього лише 0,37 кВт) висота подавання води досягає 20 м, продуктивність на максимально заданій висоті 20 л/хв, що дає змогу створити одночасно 2 відкриті крапки по 0, 5 дюйма, без втрати тиску (Флянець вихідний із латуні перехід (d=1) дюйм,
- Крильчатки в насосі із композитного матеріалу.
- Корпус неіржавка сталь.
- Сітка забору води та сам Вал мотора — сталь)
- РОБОЧИНИЙ ВАЛ СОСУ виготовлений СТАЛІ марка 3H13 обертається на кулькопідшипниках, які (не замінні на обслуговуються)
- Ущільнення вала складається з паранітової прокладки
- Гарантія на насос не розпостунується!!
- Діаметр насоса 100 мм, що дає величезну перевагу працювати в свердловинах від (125 мм).
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватися залежно від партії товару Уточнюйте в продавця!).
наші консультанти Сергій і Наталія з задоволенням дадуть відповідь і кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть підібрати правильно товар) Для додаткової консультації Просимо дзвонити з 8-00 до 20-00
380 (68) 024-52-38
+380 (95) 131-18-38
+380 (95) 190-80-03
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Основні | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна глибина занурення | 20 м |
| Вага | 6 кг |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Виробник | Waters |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 0.5 куб. м/год |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP44 |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Різальна насадка | False |
| Число водозабірних точок | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 040 ₴

