
Насосна станція PUMPS econom + на базі насоса з автоматикою (БЕЗБАШЕНКА)
2 760 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Насосна станція PUMPS econom+ на базі насоса з автоматикою
- Призначений для насосних станцій зі встановленням як на гідробак, так і в парі з електронним Прес-контролем (автоматикою).
- Виготовлений на заводі PUMPS (китай)
Насоси з корпусами з пластику менш схильні до корозії й руйнування! Крильчатка всередині насоса зроблена з пластику, вал насоса з пластику! Монтажне під'єднання насоса 1 дюйм стандартне як на всій лінійці насосів. На роботі цього насоса нарекань із боку покупців не виявлено, працює чітко та рівно, рекомендується встановлювати міцно на кріпильні отвори на бак або іншу підготовлену платформу (в рівень) щоб максимально знизити рівень вібрації й шуму!
Зазвичай встановлюється в приміщеннях, а також у приястях і колодязях має вологозахист, захист від перегрівання немає! Використовується для роботи з чистою водою, забезпечення водопостачання водою житлових будинків і квартир! Цей агрегат може забезпечити 1-2 точки води, будинку або квартири (кухня, туалет).
За заявленими характеристиками
- Потужність 450ват
- корпус насоса (композитний матеріал)
- крильчатка насоса матеріал (пластик)
- обмотка електродвигуна (композитний сплав)
- підіймає воду на висоту 5 метрів і здатний подати воду на відстань 10 метрів.
- гарантія на цю станцію не здійснюється.
- Комплектується станція — Насос PUMPS +Автоматика (ріле тиску)
У нас Ви завжди можете отримати якісну консультацію, готові підмовити та запропонувати! ВИСЛУХАТИ ВАС!! запропонувати варіанти а також БЕЗПЛАТНО проконсультуватися!! Менеджер Антон до Ваших послуг!
380 (68) 024-52-38
+380 (95) 131-18-38
+380 (95) 190-80-03
На деякі насоси діє СЕЗОННА АКЦІЯ Уточнюйте у Вашого Менеджера!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Якість води | Чистий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Вага | 6 кг |
| Максимальний напір | 10 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Виробник | M Pumps |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Захист від перегріву | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 10 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегрівання | False |
| Автоматичний контроль рівня робочого середовища | False |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 555 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Кількість водозабірних точок | 2 |
| Тип ротора | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Різальна насадка | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴

