
Насос глибинний заглибний PUMPS econom+ (шнековий) 75 (мм) + Автоматика +Бак
3 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: ko32
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Заглибний глибинний насос PUMPS econom+ (Шнековий) 75 мм діаметр 0,200 кВт
Призначений для подавання чистої води в побутових умовах зі свердловин діаметром не менш ніж 90 мм і більше, а також із шахтних колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливання садів і городів.
- Температура води, що перекачується, має бути не вище 40 °C і не нижче ніж 1 °C.
- Не допускається перекачування забруднених і кислотних рідин.
- Потужність двигуна становить 0,200 Вт.
- Обмотка електродвигуна виготовлена з композитного сплаву
- Гарантія на цей товар не розбавляється.
- Корпус насоса виготовлений із неіржавкої сталі.
- Вал насоса шнекового типу виготовлений із композитного матеріалу.
- Діаметр вхідного отвору 1 дюйм,
Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватися залежно від партії товару Уточнюйте в продавця!).
Наші консультанти Сергій та Наталія із задоволенням дадуть відповідь та кваліфіковано проконсультують Вас!
380 (68) 024-52-38
+380 (95) 131-18-38
+380 (95) 190-80-03
(Допоможуть підібрати правильно товар) Для додаткової консультації Просимо дзвонити з 8-00 до 20-00
КОМПЛЕКТАЦИЯ ТОВАРА
— насос із мережевим кабелем 10 м (додатково за запитом клієнта, додаємо кабель, а також якщо потрібно трос)
- Автоматика механічна
- манометр
- п'ятірник
-бак (гідроакумулятор) 18 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Womar |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 18 л |
| Кількість водозабірних точок | 1 |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 35 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Womar |
| Артикул | 3qwd.0.200 |
| Комплектація | насос + бак +автоматика |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 000000 |
| Вага нетто, кг | 4,05 |
| Тип виробу | Глибинний насос шнековий |
| Країна реєстрації бренду | китай |
| Максимальний напір, м | 10 |
| Максимальний витрата, л/хв | 0 |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 200 |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 0 |
| Робоче колесо | Немає |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 0 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Обмотка статора | композитний сплав |
| Тип підключення | Різьба |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Діаметр насоса | 3" |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на електродвигун | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴

