
Насос для підвищення тиску води Koer MR-80 (Мідна обмотка) Чехія
2 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: MR-80
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для підвищення тиску в системі опалення KOER MR-80

Насос KOER.MR-80 виготовляється на закритому заводі (PRC) на Чеському обладнанні!
Матеріали використовуються всіх якісних марок: мідь і нержавіюча сталь.
МІДНА ОБМОТКА!! Заводська ГАРАНТІЯ!
Для зручності використання автономного водопроводу або системи опалення, необхідно забезпечити в ньому певний рівень тиску.
- Пристрій має пропускну здатність — приблизно 0.8 куба на годину
- Дає напір 10 м (максимум).
- Робочі умови передбачають експлуатувати насос тільки для перекачування чистої води, без жодних домішок, як механічних, так і хімічних.
КОМПЛЕКТ:
- - насос резьба 1/2
- - мережевий кабель
- - клапан
- - гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 75 град. |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 3/4" |
| Управління | Автоматичне |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 180×140×135 |
| Бренд | KOER |
| Артикул | KOER KR.P-15 |
| Максимальний витрата, л/хв | 13 |
| Споживана потужність, Вт | 90 |
| Вал двигуна | Металокераміка |
| Режим енергозбереження | Немає |
| Комплектація | насос+ кабель з євровілкою +клапан+ гарантійний талон |
| Механізм насоса | Підвищення тиску |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Допустимая температура жидкости, °C | 95 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 2,5 |
| Розмір вихідної підключення | 3/4" |
| Максимальний напір, м | 10 |
| Допустима температура навколишнього середовища, °С | 40 |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Країна реєстрації бренду | чехія |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Тип виробу | Циркуляційний насос |
| Робоче колесо | Технополімер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴









