
Насос для опалення (циркуляційний) KOER 25/60/180(кабель з виделкою+гайки)ГАРАНТІЯ 3 РОЦІ (МІДНА ВОМОТКА)
1 900 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для циркуляції води в системі опалення! Насос для опалення (циркуляційний) KOER 25/60/180 один з головних елементів опалення та гарячого водопостачання. Основна функція цього пристрою полягає в забезпеченні примусового руху рідкого середовища за певним замкнутим контуром (циркуляція). Завдяки дії насоса пришвидшується рух теплоносця у системі! Під циркуляційним насосом розуміється пристрій, призначений для примусової циркуляції теплоносника в системі опалення. У системах опалення, заснованих на природному циркуляції води, він не застосовується. Але практика показує, що врізка циркуляційного насосу в звичайну систему, Він приводить до економії газу приблизно на 20-30%. Чому така економія? Коли теплоносник циркулює у системі, то швидше повертається в казан. При цьому температура тіла залишається трохи вищою, ніж звичайно. Тому його легше нагріти знову, тобто на це витрачається менше енергії, після чого він повертається до системи. Теплоноситель може бути як Чиста прісна вода так і рідина з 50% вмісту гліколових домішок (для запобігання деформації трубопроводу через замерзання) Комплектація (насос+ кабель з євров-вилкою + 1 пара)
У нас Ви завжди можете отримати консультацію, готові порадити і запропонувати! ВИСЛУХАТИ ВАС! Запропонувати варіанти і отримати консультацію! Менеджер Антон до Ваших послуг! У нас Ви можете замовити даний товар по тел +380 (68) 024-52-38
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Якість води | Брудна |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Вага | 2.45 кг |
| Максимальний напір | 6 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Виробник | Koer |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Тип ротора | Мокрий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | KOER |
| Артикул | koer 25-60-180 |
| Комплектація | насос+ кабель з євро виделкою+1 пара гаєк+ гакантійний талон |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 190x130x130 |
| Вага нетто, кг | 2,45 |
| Тип виробу | Циркуляційний насос |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальний напір, м | 4 |
| Максимальний витрата, л/хв | 48 |
| Розмір вхідного підключення | 1" 1/2 |
| Споживана потужність, Вт | 72-53-38 |
| Механізм насоса | Циркуляційний |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 110 |
| Корпус насоса | Чавун |
| Тип підключення | Різьба |
| Розмір вихідної підключення | 1" 1/2 |
| Допустима температура навколишнього середовища, °С | 40 |
| Вал двигуна | Кераміка |
| Управління | Механічне |
| Гарантія на електродвигун | 12 міс. |
| Режим енергозбереження | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴


