
Фекальний насос VODOMET-1,3 Квт (з подрібнювальною крильчаткою) Словенія Гарантія 3 року + шланг 25 метрів
3 800 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Насос для вигрібних ям VODOMET-1,3 Квт (з подрібнювальною крильчаткою)
- Гарантія 3 роки.
- З подрібнювачем
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах у таких містах, як ХАРКІВ, Дніпро! Виробник: Селенсько-Український завод VODOMET!
Призначений ДЛЯ викачування Фекальних мас і хІМІЧні НЕ АГРЕСИВНИХ РІДКОСТІВ (зокрема і з вмістом іла) осушення підвалів, котланів, відведення стічних вод, дренажу, відкачування вод фекалії!
Насамперед для викачування ВОГРЕБНИХ ЯМ! - стокибручимо з приватних будинків, де каналізація змішаного типу, є в увазі (кухня ванна та можливий туалет)
Во вторых! Цей насос себе чудово зарекомендував для викачування личувань (Дощові стоки), льохів і приміщень, які частково або цілком затоплені водою.
Насос у роботі практично безшумний і невибагливий, охолоджується тією рідиною, яку сам гойдає!

Всі насоси заглибного типу обладнані тепловим захистом, а також захистом від сухого ходу.
Поплавець: двоконтактний поплавцевий вимик! Поплавцевий вимикач дасть змогу вмикати та вимикати насос повністю в автоматичному режимі. Щоб уникнути зламання, завод виробник рекомендує не більш ніж 30 включень на годину!
Електро двигун потужністю 1,3 квт оливонаповнений, повністю ізольований від контакту з перекачуваною рідиною, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографіту, дає можливість використовувати насос у побутових цілях Хоть на кожен день! тоді як інші конкуренти виробляють продукцію 2, 5 квт 3 квт, що не дає змогу використовувати її для населення, оскільки електропроводина не в усіх зможе витримати!
Корпус двигуна VODOMET 1,3 КВТ виготовлений із Високоміцного Чугуна! Збирання цього насоса виробляється на території України, корпуси насосів виготовляються на заводі VODOMET-GROOP! СИРОВАННЯ!!
Плюсом цього матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на низці з конкурентами з (пластиковими корпусами) дає йому чималу перевагу!
Насоси з чавунами корпусами менш схильні до корозії й руйнування, що збільшує його термін експлуатації! Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса також чавунна (Закритого типу) насос обладнаний крильчаткою з чавуну що помітно навіть не озброєним поглядом, якщо перевернути насос! Конструктивно забірна камера насоса зроблена правильно та грамотно, і ще одна не мене головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, щоб переробляти величезний об'єм рідини 10 кубів/в годину!
Вихідний патрубок насоса діаметром 50 мм — 2 дюйми, що дає змогу приєднувати не тільки дренажний шланг, але й пожежний рукав! Мережевий кабель завдовжки 5 м. В експлуатації дуже простий насос насамперед заглибний! Насос опускається на дно вигрібної ями, опускається на тросу або на будь-якій мотузці, вмикається насос за допомогою поплавцевого вмикача!
Коли поплавець лягає в горизонт із насосом — насос вимикається! Цей насос підіймає воду на висоту 8 метрів Комплектацію насоса уточнюйте в менеджера інтернет-магазика-Антона!
Комплектація
- - Насос 1,3 КВт
- - Шланг 50 ДИАМЕТРА — 10 метрів
- - Хомут -1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 30 |
- Ціна: 3 800 ₴

