
Насос (для насосних станцій) Pedrollo JSWm-2CX 1,1КВТ (ОРИГІНАЛ ПОЛЬША) 1,1 квт
4 898 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Насос (для підвищення тиску) Pedrollo JSWm-2СХ (ОРИГІНАЛ ІТАЛІЯ)
Використовуються як самостійно або у складі насосної станції з баком 24литра або 50литров для подачі (перекачування) хімічно неагресивних рідин і чистої (без абразивних частинок) води.

- Потужність 1,1 квт .
- Насос має подвійне робоче колесо і оснащений трубкою Вентурі.
- Дана конструкція насоса дозволяє виробляти перекачування рідини з присутністю в ній повітря.
- Простота в експлуатації і надійність - ті властивості, які дали надзвичайну популярність насосів (JSWm серії) для застосування в побутових системах водопостачання, для поливу, в складі автоматичної насосної станції.

Встановлення та експлуатація даного типу обладнання має проводитись у місцях чи приміщеннях, які захищені від впливів атмосфери та вологи. Модель давно виготовляється на заводі в Польщі (ОРИГІНАЛ) це очевидно з лиття на корпусі двигуна ФІРМОВИЙ ЛОГОТИП заводу PEDROLLO!!! Дуже вдалий варіант для будинку за порівняно невеликі гроші!
- Поєднує потужність та витривалість!
- потужність 1,1 кВт,
- підйом води на висоту 8-9 метрів і горизонтом подає воду на 50 метрів!
- Продуктивність 4, 5 куба на годину!

НАСОС Pedrollo JSWm-2СX нашим споживачам представляти не треба. Якщо хтось не користується насосом Педролло сам, то бачив у сусідів або чув відгуки про насоси Педролло. Здебільшого відгуки про насоси Педролло позитивні.
Самовсмоктуючий насос Педролло JSWm-2СX недорогий, невибагливий і довговічний. Ті, хто незадоволений роботою педролівського насоса, найчастіше з'ясовують, що купили китайську підробку. Так повелося, що китайці копіюють вдалі моделі насосів. Самовсмоктувальний насос JSWm-2СX саме така вдала модель.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 4.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 5 |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
- Ціна: 4 898 ₴



