-20%

Насос занурювальний шнековий Vodomet 3QGD 0,37 кВт 75(мм)+Автоматика SKD-2A +трос +затискачі
6 200 ₴
4 960 ₴
- В наявності
- Код: ko32
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заглибний глибинний насос (Шнековий) Vodomet 3QGD-75мм 1, 2-75-0, 37кВт
Призначений для подачі чистої води в побутових умовах із свердловин діаметром не менше 90 мм і більше, а також із шахтних колодязів, резервуарів та відкритих водойм для поливу садів та городів.
- Температура води, що перекачується, повинна бути не вище 40°С і не нижче 1°С.
- Не допускається перекачування забруднених та кислотних рідин.
- Потужність двигуна складає 370 Вт.
- Максимальний тиск 65 метрів.
- Продуктивність 1, 8м³ на годину. це 30літрів за хвилину!
- Насос виготовлений із нержавіючої сталі.
- Робоче колесо шнекового типу виготовлене із хромованої сталі.
- Діаметр вхідного отвору 1 дюйм,

Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватись в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!).
Наші консультанти Сергій та Наталя із задоволенням дадуть відповідь та кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть підібрати правильно товар) Для додаткової консультації Просимо дзвонить з 8-00 до 20-00 І найголовніше Доставка! уточнюйте у свого Менеджера за Промо коди на Укр-пошту та Нову-пошту! Для пенсіонерів робимо наскільки можна Безкоштовну Доставку!

КОМПЛЕКТАЦІЯ ТОВАРУ
- насос з мережевим кабелем 10м (додатково за запитом клієнта, додаємо кабель а також трос)
- Автоматика SKD-2A
- трос сталевий 4мм у силіконовому обплетенні 10м
- затискач сталевий для формування петель на трос 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Womar |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина занурення | 50 м |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Womar |
| Артикул | WOMAR3QGD037 |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 570х185х110 |
| Вага нетто, кг | 8,1 |
| Тип виробу | Глибинний насос шнековий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальний напір, м | 50 |
| Максимальний витрата, л/хв | 20 |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 370 |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Робоче колесо | Немає |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 10 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Обмотка статора | Мідь |
| Тип підключення | Різьба |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Діаметр насоса | 3" |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на електродвигун | 24 |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 960 ₴









