
Занурювальний глибинний насос(шнековий)0,55 КВт Delta 4QGD-100мм(Польща)+Автоматика SKD-2A +трос+з
5 400 ₴
4 590 ₴
- В наявності
- Код: ko27
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Занурювальний глибинний насос (шнековий) 0, 55КВт Delta 4QGD-100мм (Польща)
Шнекові насоси користуються високим попитом за рахунок низької ціни і простоти експлуатації, але при цьому мають високі напірні характеристики та ККД в цілому. Провідні постачальники насосного обладнання на ринку України DELTA &WISLA GROOP -INGINEERING
Шнекові (гвинтові) електронасоси призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися при водопостачання з свердловин і резервуарів як для побутових потреб, так і технічних. Конструкція шнекового насоса дозволяє його використання у відкритих водоймах за умови наявності кожуха охолодження і вмісту домішок у рідині (піску, глини) не більше 0, 5%.

Насос шнековий для свердловини складається з електродвигуна і насосної частини, з'єднаними через перехідну муфту. У заглибних гвинтових электронасосах шнек і водозабір розташовані зверху, що зменшує можливість всмоктування твердих частинок (піску, глини) з дна свердловини.

Насосна частина: в корпусі з нержавіючої сталі розташовані отвори для водозабору, шнек і втулка, гумовий зворотний клапан, фланець (може бути латунний або з нержавіючої сталі), перехідна муфта. Шнек зроблений з нержавіючої сталі, втулка з високоякісної гуми, що в сукупності забезпечують тривалий час служби агрегату.
У корпусі з нержавіючої сталі вертикально розташований однофазні асинхронний, маслонаповнений двигун з вбудованим в обмотку термозахистом. Від насосної частини відділений фланцем, а момент, що крутить, передається за допомогою валу. Охолодження відбувається за рахунок води, в яку занурений агрегат. Залежно від моделі конденсатори можуть бути вбудованими або винесеними назовні в конденсаторну коробку. Занурювальні шнекові насоси знайшли широке застосування в облаштуванні водопостачання приватних домоволодінь, подачі води для господарських потреб або організації поливу присадибної ділянки. Джерелом води може бути свердловина, колодязь або будь-яке інше водоймище.
Перевага занурювальних шнекових насосів:
- Невелика вартість порівняно з відцентровими насосами;
- Простота конструкції та принципу роботи.
- Це полегшує обслуговування та дозволяє проводити незначний ремонт чи заміну запчастин без спеціальних навичок;
- Головна особливість – забезпечує рівномірну подачу води з постійним натиском;
- Низький рівень шуму та вібрації;
- Можливість роботи в рідинах із вмістом домішок (піску, мулу, глини) до 0. 5%;
- Висока надійність;
- Широка сфера застосування.
Шнекові насоси мають також і недоліки:
- Невисокий ККД щодо відцентрових насосів (≈ 40% та 60% відповідно);
- Невелика продуктивність;
- Чутливий до «сухого ходу», швидко виходить із ладу за відсутності рідини у джерелі;
- При виборі та експлуатації занурювальних шнекових насосів варто звернути увагу, що в характеристиках часто вказується максимальна продуктивність, яка пропорційна глибині занурення. Простими словами чим глибше опущений агрегат, тим менше води він здатний перекачувати. Забороняється запускати обладнання без рідини. Перевірка працездатності проводиться лише у зануреному стані.
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватись в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!).

КОМПЛЕКТ
- насос із мережним кабелем 10м (за бажанням клієнта, додаємо мережевий кабель та трос)
- трос сталевий 4мм у силіконовому обплетенні 10м
- затискач сталевий для формування петель на трос
-Автоматика SKD-2A
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Максимальна кількість пусків на годину | 35 |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Основні | |
| Максимальна глибина занурення | 70 м |
| Вага | 10 кг |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Виробник | Delta |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | False |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Скважинний |
| Максимальний напір | 70 м |
| Пропускна здатність | 1.8 куб. м/год |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4D |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Різальна насадка | False |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 4 590 ₴






