
Насос занурювальний шнековий Womar 4QGD 0,75 кВт 100(мм)+ Автоматика SKD-1
4 400 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Занурювальний глибинний насос (Шнековий) Womar 4QGD-100мм 0, 75кВт
Призначений для подачі чистої води в побутових умовах зі свердловин діаметром не менше 125 мм і більше, а також з шахтних колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливу садів і городів.

- Температура перекачуваної води повинна бути не вище 40°С і не нижче 1°С.
- Не допускається перекачування забруднених і кислотних рідин.
- Потужність двигуна становить 0, 75 Вт.
- Максимальний напір 60 метрів.
- Продуктивність 2, 4куба в годину.
- Насос виготовлений з нержавіючої сталі.
- Робоче колесо шнекового типу виготовлено з хромованої сталі.
- Діаметр вхідного отвору 1 дюйм
Комплект
- Насос занурювальний шнековий Womar 4QGD 0, 75 кВт 100 (мм)
- Автоматика SKD-1
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватися в залежності від партії товару
Ви можете зателефонувавши НАМ! наші консультанти Сергій та Наталя із Задоволенням відповідять і кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть правильно підібрати товар) Для додаткової консультації Просимо дзвонить з 8-00 до 20-00 І Найголовніше Доставка! уточнюйте у Менеджера за Промо коди на Укр-пошту і Нову-пошту! Для пенсіонерів робимо по можливості Безкоштовну Доставку!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна кількість пусків на годину | 40 |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Основні | |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Вага | 13.2 кг |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Виробник | Womar |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 680х170х110 |
| Бренд | Womar |
| Артикул | WOMAR4QGD27130075 |
| Максимальний витрата, л/хв | 45 |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 24 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 15 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 13,2 |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Максимальний напір, м | 100 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Гарантія на електродвигун | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Тип виробу | Глибинний насос шнековий |
| Робоче колесо | Немає |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | False |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Скважинний |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб. м/год |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Число водозабірних точок | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴



