-15%

Насосна станція на базі наоса JY1000 (НЕРЖ)бак 24 літри
4 400 ₴
3 740 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос поверхневий (САМОВСМОКТУЮЧИЙ) JY1000
- Призначений для насосних станцій з встановленням як на гідро-бак, так і в парі з Електронним Прес-контролем (автоматикою).
- Виготовлений на заводі DELTA-evro AQUA (prc).
- Корпус насоса виготовлений з нержавіючої сталі.

Плюсом даного матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на ряду з конкурентами (пластиковими корпусами) дає йому значну перевагу! Насоси з корпусами з нержавіючої сталі менше схильні корозії і руйнування, що збільшує його термін експлуатації! Крильчатка всередині насоса виготовлена з латуні, вал насоса з нержавіючої сталі! Монтажні підключення насоса 1 дюйм стандартно як на всій лінійці насосів.
По роботі даного насоса нарікань з боку покупців не виявлено, працює чітко і рівно, рекомендується встановлювати міцно на кріпильні отвори на бак або іншу підготовлену платформу (у рівень) щоб максимально знизити рівень вібрації і шуму! Як правило встановлюється в приміщеннях, а так само в приямках і колодязях має вологозахист, так само оснащений захистом від перегріву!

Використовується для роботи з чистою водою, забезпечення водопостачання водою житлових будинків і квартир! Даний агрегат може забезпечити 4-5 водо-точок, будинку або квартири (кухня, ванна, туалет, пральна машина, і посудомийка).
За заявленим характеристикам
- Потужність 1100ват
- піднімає воду на висоту 8-9 метрів і здатний подати воду на відстань 50метров
- продуктивність 60л/в хв, 3, 6 куба на годину
- Комплектується станція -Насос JY1000 +гідроакумулятор (бак) 24 літри з Нержавійки
- пятерник латунний
- манометр
- реле (автоматика механічна)
- шланг армований з накидною гайкою.
У нас Ви завжди можете отримати якісну консультацію, готові підказати і запропонувати! ВИСЛУХАТИ ВАС!! запропонувати варіанти а також отримати консультацію!! Менеджер Антон до Ваших послуг! На деякі насоси діє СЕЗОННА АКЦІЯ з БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ! Уточняйте у Вашого Менеджера! Пенсіонерам є знижки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний напір | 50 м |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 655 мм |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Споживана потужність | 1100 кВт |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Пропускна здатність | 3.2 куб. м/год |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Різальна насадка | False |
| Число водозабірних точок | 5 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна кількість пусків на годину | 30 |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Загальний об'єм резервуара (ов) | 24 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴



