Насос для циркуляції води у системі опалення! Насос циркуляційний DAB 25/40/130 є одним з головних елементів опалювальної системи та гарячого водопостачання. Головна функція цього пристрою полягає у забезпеченні примусового руху рідкого середовища за певним замкнутим контуром (циркуляція). Завдяки дії насоса забезпечується швидше переміщення теплоносія в системі! Під циркуляційним насосом розуміється пристрій, призначений для примусової циркуляції теплоносія у системі опалення. У системах опалення, що базуються на природній циркуляції води, він не застосовується. Але практика показує, що врізання циркуляційного насоса в звичайну систему, призводить до економії газу приблизно на 20-30%. Чим пояснюється така економія? Справа в тому, що коли теплоносій примусово циркулює у системі, він швидше повертається у котел. При цьому його температура залишається трохи вищою, ніж зазвичай. Тому його легше нагріти знову, тобто на це витрачається менше енергії, після чого він знову надходить у систему. У нас Ви завжди можете отримати якісну консультацію та придбати товар за телефоном 380 (68) 024-52-38, готові підказати та запропонувати! ВИСЛУХАТИ ВАС!! а також БЕЗКОШТОВНО про консультувати!! Менеджер Антон до Ваших послуг!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Якість води | Брудна |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Виробник | DAB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DAB |
| Артикул | DAB2540130 |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 190x130x130 |
| Вага нетто, кг | 2,45 |
| Тип виробу | Циркуляційний насос |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний напір, м | 4 |
| Максимальний витрата, л/хв | 48 |
| Розмір вхідного підключення | 1" 1/2 |
| Споживана потужність, Вт | 72-53-38 |
| Механізм насоса | Циркуляційний |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 110 |
| Корпус насоса | Чавун |
| Тип підключення | Різьба |
| Розмір вихідної підключення | 1" 1/2 |
| Допустима температура навколишнього середовища, °С | 40 |
| Вал двигуна | Кераміка |
| Управління | Механічне |
| Гарантія на електродвигун | 12 міс. |
| Режим енергозбереження | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555 ₴





