Насос поверхневий вихровий QB-60 0, 37 кВт
- Призначений для насосних станцій зі встановленням як на гідробак, так і в парі з електронним Прес-контролем (автоматикою).
- Виготовлений на заводі Womar (prc).
- Корпус насоса виготовлений із ЧУГУНУ.
- Плюсом цього матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на низці з конкурентами з (пластиковими корпусами) дає йому чималу перевагу!
- Насоси з корпусами з ЧУГУНУ менш схильні до корозії та руйнування, що збільшує його термін експлуатації!
- Крильчатка всередині насоса зроблена з латуні, вал насоса з неіржавкої сталі!
- Монтажне під'єднання насоса 1 дюйм стандартне як на всій лінійці насосів.
На роботі цього насоса нарекань із боку покупців не виявлено, працює чітко та рівно, рекомендується встановлювати міцно на кріпильні отвори на бак або іншу підготовлену платформу (в рівень) щоб максимально знизити рівень вібрації й шуму! Зазвичай встановлюється в приміщеннях, а також у приястях і колодязях має вологозахист, також обладнаний захистом від перегрівання!
Використовується для роботи з чистою водою, забезпечення водопостачання водою житлових будинків і квартир! Цей агрегат може забезпечити 1-2 точки води, будинки або квартири, наприклад (кухня та пральна машина), (або ванна та туалет).
За заявленими характеристиками
- Потужність 370ват
- підіймає воду на висоту 5-6 метрів і здатний подати воду на відстань 30 метрів
- продуктивність 35 л/в хв, 2. 1куба на годину.
У нас Ви завжди можете отримати якісну консультацію, готові підмовити та запропонувати! ВИСЛУШАТИ ВАС! запропонувати варіанти, а також отримати консультацію! Менеджер Антон до Ваших послуг! На деякі насоси діє СЕЗОННА АКЦІЯ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Womar |
| Вид насоса | Вихровий |
| Максимальний напір | 30 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 4 м |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 1 |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 295x150x170 |
| Бренд | Womar |
| Артикул | WOMARQB60 |
| Максимальний витрата, л/хв | 33 |
| Споживана потужність, Вт | 370 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Механізм насоса | Вихровий поверхневий |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Макс. глибина всмоктування, м | 8 |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 5,2 |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Максимальний напір, м | 33 |
| Допустима температура навколишнього середовища, °С | 40 |
| Гарантія на електродвигун | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Тип виробу | Поверхневий насос вихровий |
| Робоче колесо | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


