
Фекальний насос з подрібнювачем DELTA WQD 2,5 КВТ (ПОЛЬЩА) рукав 10м+гайки 1 пара
3 450 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Фекально-Дренажний насосDELTA WQD 2,5 КВТ
- Гарантія 3 роки на товар здійснюється в сервіс центрах в таких містах як ХАРКІВ!
- DELTA це польська торгова марка!
- Призначений ДЛЯ ХІМІЧНО АГРЕСИВНИХ РІДИН (в тому числі і з вмістом мулу)!
Всі насоси заглибного типу оснащені (ТЕПЛОВОЇ ЗАХИСТОМ) а також (захистом від сухого ходу) ПОПЛАВОК двоконтактний поплавковий вимикач!

Поплавковий вимикач дозволить включати і вимикати насос повністю в автоматичному режимі. Щоб уникнути поломок завод виробник рекомендує не більше 30 включень на годину! Електро двигун потужністю 25000 квт
Електродвигун маслонаповнений, повністю ізольований від контакту з перекачуваним середовищем, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографита, дає можливість використовувати насос в побутових цілях (Хоч щодня!)

Корпус двигуна виготовлений з нержавіючої сталі Плюсом даного матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на ряду з конкурентами (пластиковими корпусами) дає йому значну перевагу! Насоси з нержавіючим корпусами менш схильні до корозії і руйнування, що збільшує його термін експлуатації! Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса чавунна (відкритого ТИПУ), що помітно навіть неозброєним оком якщо перевернути насос!
Насос буде качати рівно і без навантаження якщо!! РЕКОМЕНДУЄМО перед використанням насоса використовувати (бактерії для вигрібних ям і туалетів) або розбавляти вміст (ДО КОНСИСТЕНЦІЇ ВОДИ) тільки так можна домогтися рівної роботи НАСОСА уникнути перегрівів двигуна. Камера насоса і ще одне не менш головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, для того щоб переробляти величезний обсяг рідини 10-12кубов /в годину! ОСТЕРІГАЙТЕСЯ!! на підроблених насосах крильчатка пластикова!

Вихідний патрубок насоса діаметром 50мм -2 дюйма, що дає можливість приєднувати не тільки дренажний шланг але і пожежний рукав! Мережевий кабель довжиною 5м В експлуатації дуже простий насос насамперед занурювальний!
Насос опускається на дно (ВИГРІБНОЇ ЯМИ), опускається на тросі або на будь мотузці, включається насос за допомогою поплавкового вимикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖЕННІ-НАСОС ВКЛЮЧЕНИЙ І ПРАЦЮЄ!

Коли поплавок лягає в горизонт з насосом -НАСОС ВИМИКАЄТЬСЯ! Даний насос піднімає воду на висоту 7-8 метрів ЦЕ ПЕРЕВІРЕНО КЛІЄНТАМИ обсяг перекачується рідини 10-12 кубів/год!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
- Ціна: 3 450 ₴








