
Насос занурювальний шнековий Vodomet 4QGD 0,37 кВт 100(мм) 1,8 куба на годину (трос + затискачі + зворотний клапан)
3 400 ₴
- В наявності
- Код: ko33
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Занурювальний глибинний насос (Шнековий) Vodomet 4QGD-75мм 1,8-75-0,37 кВт
призначений для подачі чистої води в побутових умовах зі свердловин діаметром не менше 125 мм і більше, а також з шахтних колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливу садів і городів.
- Температура перекачуваної води повинна бути не вище 40°С і не нижче 1°С. Не допускається перекачування забруднених і кислотних рідин.
- Потужність двигуна становить 370 Вт.
- Максимальний напір 65 метрів.
- Продуктивність 1,8м3 на годину. це 30литров в хвилину!
- Насос виготовлений з нержавіючої сталі.
- Робоче колесо шнекового типу виготовлено з хромованої сталі. Діаметр вхідного отвору 1 дюйм,
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватися в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!).

Купити недорого даний товар Ви можете зателефонувавши НАМ! наші консультанти Сергій та Наталя із Задоволенням відповідять і кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть правильно підібрати товар)Для додаткової консультації Просимо дзвонить з 8-00 до 20-00 І Найголовніше Доставка! уточнюйте у Менеджера за Промо коди на Укр-пошту і Нову-пошту! Для пенсіонерів робимо по можливості Безкоштовну Доставку!

КОМПЛЕКТАЦІЯ ТОВАРУ
- насос з мережевим кабелем 10м (додатково за запитом клієнта, додаємо кабель а так само трос)
- зворотний клапан (латунний)
- трос сталевий 4мм в силіконовій обплетенні 10м
- зажим стальной для формирования петель на трос 2шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Womar |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина занурення | 65 м |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 65 м |
| Максимальна кількість пусків на годину | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 570х185х110 |
| Бренд | Womar |
| Артикул | WOMAR3QGD037 |
| Максимальний витрата, л/хв | 30 |
| Споживана потужність, Вт | 370 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 24 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 10 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 9 |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Максимальний напір, м | 65 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Гарантія на електродвигун | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Тип виробу | Глибинний насос шнековий |
| Робоче колесо | Немає |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | False |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Скважинний |
| Пропускна здатність | 1.8 куб. м/год |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Число водозабірних точок | 3 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴








