
Глибинний насос (Шнековий) For Waters 4QGD-100мм 1.8-50-0, 55кВт (трос з затискачами + зворотний клапан + реле +
4 000 ₴
- В наявності
- Код: ko25
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Занурювальний глибинний насос (Шнековий) For Waters 4QGD-100мм 1, 8-50-0, 55кВт
Призначений для подачі чистої води в побутових умовах із свердловин діаметром не менше 125 мм і більше, а також із шахтних колодязів, резервуарів та відкритих водойм для поливу садів та городів.

- Температура води, що перекачується, повинна бути не вище 40°С і не нижче 1°С.
- Не допускається перекачування забруднених та кислотних рідин.
- Потужність двигуна складає 550 Вт.
- Максимальний тиск 60 метрів.
- Продуктивність 1, 8м³ на годину -30 літрів за хв.
- Насос виготовлений із нержавіючої сталі.
- Робоче колесо шнекового типу виготовлене із хромованої сталі.
- Діаметр вхідного отвору 1
Конструктивні характеристики
- Корпус насоса, двигуна, вал із нержавіючої сталі AISI 304
- Вихідний фланець та опора забору води з нержавіючої сталі
- Механічне ущільнення з керамографіту
- Гвинти, фільтр із нержавіючої сталі
- Двигун однофазний, закритий, вентильований, 2850 об/хв
- Режим роботи - тривалий,
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватись в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!).
Купити недорого цей товар Ви можете зателефонувавши НАМ! наші консультанти Сергій та Наталя із задоволенням дадуть відповідь та кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть підібрати правильно товар) Для додаткової консультації Просимо дзвонить з 8-00 до 20-00 І найголовніше Доставка! уточнюйте у свого Менеджера за Промо коди на Укр-пошту та Нову-пошту! Для пенсіонерів робимо наскільки можна Безкоштовну Доставку!
КОМПЛЕКТ
- насос із мережним кабелем 10м (за бажанням клієнта, додаємо мережевий кабель та трос)
- Зворотний клапан (латунний) 1 шт
- трос сталевий 4мм у силіконовому обплетенні 10м
- затиск сталевий для формування петель на трос 2 -п'ятірник (латунний) 1 шт
-манометр 1 шт
-Реле (автоматика механічна) 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Якість води | Чистий |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Вага | 10 кг |
| Максимальний напір | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Колодязний |
| Споживана потужність | 0.55 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Ні |
| Виробник | Waters |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Загальний об`єм резервуара (ів) | 24 л |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна кількість пусків в годину | 30 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Висота | 45 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Кількість водозабірних точок | 2 |
| Тип ротора | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | waters |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Вага нетто, кг | 10 |
| Тип виробу | Глибинний насос шнековий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальний напір, м | 60 |
| Максимальний витрата, л/хв | 20 |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 370 |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 24 |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 10 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Обмотка статора | Мідь |
| Тип підключення | Різьба |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Діаметр насоса | 3" |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на електродвигун | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴










