
Насос для колодязів і свердловин 3SKM-100 75мм (vodomet-відцентровий) (трос + затискачі для троса + зворотний клапан)
5 000 ₴
- В наявності
- Код: ko22
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для колодязів і свердловин 3SKM-100 (vodomet-відцентровий)
- Гарантія 3 роки.
- Насос спокійно і рівно відпрацьовує кілька гарантійних термінів і це факт т. наш насос на ринку Україні з 2000року! ЕКСПОРТЕР КОМПАНІЯ DELTA &WISLA GROOP І vodomet-INGINEERING
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах в таких містах як КИЇВ, ДНІПРО ХАРКІВ ЛЬВІВ ЧЕРНІВЦІ Уточнюйте інформацію у консультантів)

Проводиться Насос в трьох Європейських країнах (ПОЛЬЩА, СЕРБІЯ, БОЛГАРІЯ) головне, як кажуть клієнти — не "Китай"!! ЄВРОПЕЄЦЬ і це відразу ж видно по добротності матеріалів а це ЛАТУНЬ І НЕРЖАВІЮЧА сталь і по вазі вироби! Мідна Обмотка 100% (НЕ УСЕЧЕНИЙ ПРОВІД) Це дуже важливо! Так як КИТАЙСЬКІ АНАЛОГИ все з Алюмінієвої обмоткою!

При порівняно невеликому споживанні енергії (всього лише 0. 75 кВт) висота подачі води досягає 60 м, продуктивність на максимально заданій висоті 40 л/хв, що дозволяє створити одночасно 8 відкритих точок по 0, 5 дюйма, без втрати тиску (Флянец вихідний з латуні перехід (d=1) дюйм,
- Крильчатки в корпусі з латуні.
- Корпус нержавійка.
- Сітка забору води і сам Вал мотора - Нержавійка)
- РОБОЧИЙ ВАЛ НАСОСА виготовлений з НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ марка AISI 304 обертається на шарикопідшипниках які не вимагають обслуговування!
- Ущільнення валу складається з торцевого механічного конусного ущільнення (розташованого в масляній камері)
- Ущільнення валу виготовляється з керамографита і карбіду-кремнію! ПРИЧОМУ ЦЕ УЩІЛЬНЕННЯ ВИКОРИСТОВУЄ ТІЛЬКИ КОМПАНІЯ -vodomet-INGINEERING!
- Діаметр насоса 75мм що дає величезну перевагу працювати в свердловинах від (90мм).
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватися в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!).

Купити недорого даний товар Ви можете зателефонувавши НАМ! наші консультанти Сергій та Наталя із Задоволенням відповідять і кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть правильно підібрати товар) Для додаткової консультації Просимо дзвонить з 8-00 до 20-00 І Найголовніше Доставка! уточнюйте у Менеджера за Промо коди на Укр-пошту і Нову-пошту! Для пенсіонерів робимо по можливості Безкоштовну Доставку!
КОМПЛЕКТАЦІЯ ТОВАРУ
- насос з мережевим кабелем 10м (додатково за запитом клієнта, додаємо кабель а так само трос)
- зворотний клапан (латунний)
- трос сталевий 4мм в силіконовій обплетенні 10м
- затиск сталевий для формування петель на трос 2шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | VODOMET |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Споживана потужність | 0.75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴









