БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-10%

Насос для колодязів і свердловин 4SKM-100 (vodomet-відцентровий) (бак, реле, пятерник, манометр, зворотний клапан,
6 760 ₴
6 084 ₴
- В наявності
- Код: ko16
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для колодязів і свердловин 4SKM-100 (vodomet-відцентровий)
- Гарантія 3 роки.
- Насос спокійно і рівно відпрацьовує кілька гарантійних термінів і це факт т. наш насос на ринку Україні з 2000року! ЕКСПОРТЕР КОМПАНІЯ DELTA &WISLA GROOP І vodomet-INGINEERING
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах в таких містах як КИЇВ, ДНІПРО ХАРКІВ ЛЬВІВ ЧЕРНІВЦІ Уточнюйте інформацію у консультантів)
Виробляється насос у трьох Європейських країнах (ПОЛЬЩА СЕРБІЯ БОЛГАРІЯ) головне, як кажуть клієнти - не "Китай"!! ЄВРОПЕЄЦЬ і це відразу видно по добротності матеріалів а це ЛАТУНЬ І НЕРЖАВЕЙКА і за вагою виробу! Обмотка мідна 100% (НЕ УСЕЧЕНИЙ ПРОВІД) Це дуже важливо! Так як КИТАЙСЬКІ АНАЛОГИ всі з алюмінієвою обмоткою!

При порівняно невеликому споживанні енергії (всього лише 0. 75 кВт) висота подачі води досягає 60 м, продуктивність на максимально заданій висоті 40 л/хв, що дозволяє створити одночасно 8 відкритих точок по 0, 5 дюйма, без втрати тиску (Флянец вихідний з латуні перехід (d=1) дюйм,
- Крильчатки в корпусі з латуні.
- Корпус нержавійка.
- Сітка забору води і сам Вал мотора - Нержавійка)
- РОБОЧИЙ ВАЛ НАСОСА виготовлений з НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ марка AISI 304 обертається на шарикопідшипниках які не вимагають обслуговування!
- Ущільнення вала складається з механічного торцевого конусного ущільнення (розташованого в масляній камері) Ущільнення валу виготовляється з керамографіту і карбіду-кремнію! ПРИЧОМ ЦЕ УЩІЛЕННЯ ВИКОРИСТОВУЄ ТІЛЬКИ КОМПАНІЯ -vodomet-INGINEERING!
- Діаметр насоса 100мм що дає величезну перевагу працювати у свердловинах від (125мм).
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватись в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!).
Купити недорого цей товар Ви можете зателефонувавши НАМ! наші консультанти Сергій та Наталя із задоволенням дадуть відповідь та кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть підібрати правильно товар) Для додаткової консультації Просимо дзвонить з 8-00 до 20-00 І найголовніше Доставка! здійснюється НОВОЮ ПОШТОЮ І УКР ПОШТОЮ (БЕЗКОШТОВНО) в будь-яке місто України!.
КОМПЛЕКТ
- насос із мережним кабелем 10м (за бажанням клієнта, додаємо мережевий кабель та трос)
- Зворотний клапан (латунний) 1 шт
- трос сталевий 4мм у силіконовому обплетенні 10м - затискач сталевий для формування петель на трос 2 шт
-п'ятірник (латунний) 1 шт
-манометр 1 шт
-Реле (автоматика механічна) 1 шт
-бак 24літра (за бажанням клієнта можна укомплектувати 50 літрів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VODOMET |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 084 ₴











