
Глибинний насос (Шнековий) For Waters 3QGD-75мм 1, 2-50-0, 37кВт (трос + затискачі + зворотний клапан)
3 400 ₴
- В наявності
- Код: ko15
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заглибний глибинний насос (Шнековий) For Waters 3QGD-75мм 1, 2-50-0, 37кВт
Призначений для подачі чистої води в побутових умовах із свердловин діаметром не менше 90 мм і більше, а також із шахтних колодязів, резервуарів та відкритих водойм для поливу садів та городів.

- Температура води, що перекачується, повинна бути не вище 40°С і не нижче 1°С.
- Не допускається перекачування забруднених та кислотних рідин. Потужність двигуна складає 370 Вт.
- Максимальний тиск 65 метрів.
- Продуктивність 1, 2м³ на годину. Насос виготовлений із нержавіючої сталі.
- Робоче колесо шнекового типу виготовлено з хромованої сталі.
- Діаметр вхідного отвору 1дюйм.
КОМПЛЕКТАЦІЯ ТОВАРУ
- насос з мережевим кабелем 10м (додатково за запитом клієнта, додаємо кабель а так само трос)
- зворотний клапан (латунний)
- трос сталевий 4мм в силіконовій обплетенні 10м
- затиск сталевий для формування петель на трос 2шт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Максимальна кількість пусків на годину | 30 |
| Загальний об'єм резервуара (ов) | 24 л |
| Основні | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Вага | 10 кг |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Виробник | Waters |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Бренд | waters |
| Максимальний витрата, л/хв | 20 |
| Споживана потужність, Вт | 370 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 24 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 10 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 10 |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Максимальний напір, м | 60 |
| Діаметр насоса | 3" |
| Гарантія на електродвигун | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Тип виробу | Глибинний насос шнековий |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | False |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Колодний |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 1.2 куб. м/год |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4D |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Різальна насадка | False |
| Число водозабірних точок | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴







