
Гідро-бак (гедрофер) IMERA 24 літри
1 550 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідроакумулятор (гідрофер) горизонтальний сталевий 24 літри IMERA! Виготовлений на заводі IMERA (ІТАЛІЯ) з листового прокатного металу, даний бак має товщину металу (1,25мм) Гарантія на ВАК -12 Місяців!! Бак дозволяє зробити роботу системи подачі води в будинок більш плавною та зменшити кількість включень насоса з яким він працює! Влаштований бак просто з боку бака є ревізійний флянець (на болтах), де і встановлена мембрана (груша)! На деяких баках флянці виготовлені з нержавіючої сталі як і болти якими він закручений, уточнюйте у свого менеджера! Баки бувають як вертикальні (на ніжках) так і горизонтальні верхня платформа на баках 24л і 50л (горизонтальних) УНІВЕРСАЛЬНА! ПЛАТФОРМА під кріплення насоса універсальна з розрізами для болтів! Баки можуть встановлюватися як з зовні так і всередині (відповідей, приямків і т.д.) це впливає тільки на термін його служби! Якщо установка бака проводиться в утепленому приямці або приміщенні, це позитивно позначається на його стані і зменшує ймовірність поломки. Також гідроакумулятор підтримує постійний тиск у трубах. Цьому сприяє каучукова мембрана, яка розтягується або стискується залежно від потреби. Наявність даного пристрою дозволяє деякий час користуватися водою при відключенні світла. Для правильного підбору бака до насоса як глибинного так і поверхневого звертайтеся до менеджера нашої компанії Антона! Купити недорого даний товар Ви можете оформивши заявку на сайті, або зателефонувавши нам 380 (68) 024-52-38
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Довжина | 490 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Покриття | Емаль |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (без ніжок) |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Вага | 4 кг |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Товщина стінки бака | 1.25 мм |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Об`єм | 24 л |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 бар |
| Колір | Синій |
| Тип гідроакумулятора | З пневматичним накопичувачем |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Виробник | Imera |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴


