-10%

Насосна станція з баком 50л (НЕРЖАВЕЙКА) на базі насоса JET100 (ЧАВУН КОРОТКИЙ)
6 200 ₴
5 580 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос поверхневий (САМОВСМОКТУЮЧИЙ) JET100 (ЧАВУН КОРОТКИЙ)
- призначений для насосних станцій з встановленням як на гідро-бак, так і в парі з Електронним Прес-контролем (автоматикою).
- Виготовлений на заводі DELTA-evro AQUA (prc).
- Корпус насоса виготовлений з ЧАВУНУ.
- Плюсом даного матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що поруч із конкурентами з (пластиковими корпусами) дає йому значну перевагу!

Насоси з корпусами з ЧУГУНА менш схильні до корозії та руйнування, що збільшує його термін експлуатації! Крильчатка всередині насоса зроблена з латуні, вал насоса з нержавіючої сталі! Монтажні підключення насоса 1 дюйм стандартно, як на всій лінійці насосів.
По роботі даного насоса нарікань з боку покупців не виявлено, працює чітко і рівно, рекомендується встановлювати міцно на отвори кріплення на бак або іншу підготовлену платформу (у рівень) щоб максимально знизити рівень вібрації і шуму!

Як правило встановлюється в приміщеннях і в приямках і колодязях має вологозахист, так само оснащений захистом від перегріву! Використовується для роботи із чистою водою, забезпечення водопостачання водою житлових будинків та квартир! Даний агрегат може забезпечити 4-5 водоточок, будинки або квартири (кухня, ванна, туалет, пральна машина, і посудомийка).
За заявленими характеристиками
- Потужність 1100ват
- піднімає воду на висоту 8-9 метрів та здатний подати воду на відстань 50метрів
- продуктивність 60л/в хв, 3, 6 куба на годину Комплектується станція -JET100 (ЧУГУН КОРОТКИЙ) + гідроакумулятор (бак) 50 літра з НЕРЖАВЕЙКИ
- п'ятірник латунний
- манометр
- реле (автоматика механічна)
- армований шланг з накидною гайкою
У нас Ви завжди можете отримати якісну консультацію, готові підказати та запропонувати! ВИСЛУХАТИ ВАС!! запропонувати варіанти і отримати консультацію!! Менеджер Антон до Ваших послуг! На деякі насоси діє СЕЗОННА АКЦІЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ! Уточнюйте у Вашого менеджера! Пенсіонерам є знижки!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 50 л |
| Кількість водозабірних точок | 5 |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Загальний об`єм резервуара (ів) | 50 л |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 580 ₴



