
Фекальний насос з ріжучим ножем (ФРЕЗОЮ) DELTA WQD 2-2,6 КВТ (ПОЛЬЩА) (рукав 10м+гайки+трос 5 метрів+затискачі)
4 980 ₴
4 482 ₴
- В наявності
- Код: ko6
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Фекально-дренажний насос DELTA WQD 2-2, 6КВТ З РІЖЧИМ НОЖОМ! (ДЛЯ ВИГРІБНИХ ЯМ І ВУЛИЧНИХ ТУАЛЕТІВ, КАНАЛІЗАЦІЇ)
-
З подрібнювачем
-
Гарантія 3 роки.
-
Гарантія на товар здійснюється у сервіс центрах у таких містах як ХАРКІВ! DELTA – це польська торгова марка!
-
Призначений для викачування
-
Фекальних мас та ХІМІЧНО НЕ АГРЕСИВНИХ РІДИН (в тому числі і з вмістом мулу)!
Насамперед для викачування ВИГРІБНИХ ЯМ! -Стоки нечистот З приватних будинків де каналізація ЯК змішаного типу, мається на увазі (кухня ванна і можливо туалет) ТАК І ВУЛИЧНИХ ТУАЛЕТІВ!!
По-друге! Цей насос чудово зарекомендував себе для викачування вигрібних ям! ВУЛИЧНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ! А ТАКОЖ ЗАСТОСУВАННЯ ДЛЯ Викачування НЕ ВЕЛИКИХ ВОДОЄМІВ! НАСОС у роботі практично безшумний і не вибагливий, охолоджується тією рідиною, яку сам хитає!

Всі насоси занурювального типу оснащені (ТЕПЛОВИЙ ЗАХИСТ) а також (захистом від сухого ходу). Поплавковий вимикач дозволить вмикати та вимикати насос повністю в автоматичному режимі.
Щоб уникнути поломок, завод виробник рекомендує не більше 30 включень на годину! Електор двигун потужністю 26000квт Електродвигун маслонаповнений, повністю ізольований від контакту з рідиною, що перекачується, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографіту, дає можливість використовувати насос в побутових цілях (Хоч на кожен день!)

Корпус двигуна виготовлений із Високоміцного Чавуну! Плюсом даного матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що поруч із конкурентами (пластиковими корпусами) дає йому значну перевагу!
Насоси з чавунними корпусами менш схильні до корозії та руйнування, що збільшує його термін експлуатації! Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса також чавунна (ЗАКРИТОГО ТИПУ) насос оснащений РІЖЧИМ НОЖОМ, що помітно навіть не озброєним поглядом якщо перевернути насос!

грамотно (НІЖ ПЕРЕБИВАЄ І ДРОБИТЬ ВСЕ! У ТОМУ ЧИСЛІ І ТВЕРДІ ЧАСТИНИ ТА 25-35мм) над ножем розташовані отвори через які насос втягує в себе тільки ту фракцію яку може втягнути (Ніж перетягує її? до якої Насос буде качати рівно і без навантаження!) РЕКОМЕНДУЄМО перед використанням насоса використовувати (бактерії для вигрібних ям та туалетів) або розбавляти вміст (ДО КОНСИСТЕНЦІЇ ВОДИ) тільки так можна домогтися рівної роботи НАСОСА уникнути перегріву двигуна!!
ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ ЯК НА ТРИХ НІЖКАХ З ВІДКРИТИМ НІЖОМ ТАК І з чавунною спідницею, ВІДГУКИ ВІД КЛІЄНТІВ розділилися одні кажуть що зручніше з чавунною спідницею, щоб на дно ставити можна було, ІНШІ кажуть що більше продуктивні насоси з відкритим ножем для більш якісної та продуктивної роботи!!
- Камера насоса і ще одна не менша головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, для того щоб переробляти величезний об'єм рідини 10-12кубів / на годину! ОБЕРЕЖАЙТЕСЬ!! на підроблених насосах крильчатка пластикова!
- Вихідний патрубок насоса діаметром 50мм -2 дюйми, що дає можливість приєднувати не тільки дренажний шланг, але й пожежний рукав!
- Мережевий кабель довжиною 5м. В експлуатації дуже простий насос насамперед занурювальний!
- Насос опускається на дно (ВИГРЕБНОЇ МИ), опускається на тросі або на будь-якій мотузці, включається насос за допомогою поплавцевого вмикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖЕННІ-НАСОС ВКЛЮЧЕНИЙ І РОБОТЕТ! Коли поплавець лягає в горизонт з насосом -НАСОС ВИМКНУЄТЬСЯ!
- Цей насос піднімає воду на висоту 7-8 метрів. ЦЕ ПЕРЕВІРЕНО КЛІЄНТАМИ об'єм рідини, що перекачується 10-12 кубів/година! Комплектацію насоса уточнюйте у менеджера інтернет магазину - Антона!
комплект
DELTA WQD 2-2, 6КВТ з кабелем 5 метрів
-рукав пожежний 10 метрів (за бажанням клієнта можу запропонувати укомплектувати з 20м рукава)
-Гайки (пожежні) 1 пара
-трос сталевий 4 мм -5 метрів
-Затискачі для троса -2 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
- Ціна: 4 482 ₴








