
Фекальний насос з подрібнювачем FORWATER-1,1 КВТ (ДЛЯ ВИГРЕБНИХ ЯМ) (шланг 25 метрів + зріст 5 м + затискачі + хомут)
3 340 ₴
- В наявності
- Код: ko3
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
ДРІНАЖНО-фекальний НАСОС FORWATER-1, 1 КВТ (ДЛЯ ВИГРЕБНИХ ЯМ)
- Гарантія на товар не здійснюється!
- ВИРОБОК Китайський ЗАВОД FORWATER!!
- Призначений ДЛЯ викачування Фекальних мас і хІМІЧНІ НЕ АГРЕСИВНИХ РІДКОСТІВ (зокрема і з вмістом іла) осушення підвалів, котланів, відведення стічних вод, дренажу, відкачування вод фекалії!
Насамперед для викачування ВІГРЕБНИХ ЯМ! -сток очищення з приватних будинків, де каналізація змішаного типу, є в увазі (кухня ванна та можливий туалет)
Во вторых! Цей насос себе чудово зарекомендував для викачування (ЛЕВНЕВОК (ДОРЖОВІ СТОКИ) ПОГРЕБІВ І ЗАСТОСУВАННЯ ЩОРІСТАННЯ ЧАСТИЧНО АБО ЦЕЛІКОМ ЗАТОПЛЕНІ ВОДИЙ!) НАСОС у роботі практично безшумний і не вибагливий, охолоджується тією рідиною, яку сам гойдає!
Усі насоси заглибного типу обладнані (ТЕПЛОВИЙ ЗАХИСТИЙ) а також (захист від сухого ходу) ПОВЛАВОК двоконтактний поплавцевий вимикач!

Поплавцевий вимикач дасть змогу вмикати та вимикати насос повністю в автоматичному режимі. Щоб уникнути зламання, завод виробник рекомендує не більш ніж 30 включень за годину! Електоро двигун потужністю 1100 квт
Електродвигун оливний, повністю ізольований від контакту з перекачуваною рідиною, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографіту, дає можливість використовувати насос у побутових цілях (Хоть на кожен день!) як інші конкуренти виробляють продукцію 2, 5 квт 3 квт, що не дає змогу використовувати її для населення, оскільки електропроводина не в усіх зможе витримати! Корпус двигуна FORWATER-1, 1 КВТ виготовлений із Високоміцного Чавуну!
Збирання цього насоса FORWATER-1, 1 КВТ виробляється на території України, корпуси насосів виготовляються в КІТАЙ! Плюсом цього матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на низці з конкурентами з (пластиковими корпусами) дає йому чималу перевагу!

Насоси з АЛЮМІНІЄВИН корпусами менш схильні до корозії та руйнування, що збільшує його термін експлуатації! Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса також чавунна (відкритого типу) насос обладнаний подрібнювачем (крильчатка чавунна) що помітно навіть не озброєним поглядом, якщо перевернути насос!
Конструктивно забірна камера насоса зроблена правильно та грамотно, насос із чавунною спідницею (є можливість опустити його на дно), і ще одна не мене головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, щоби переробляти величезний об'єм рідини 10 штук/в годину! ОСТЕРІГАЙСЯ!! на підроблених насосах крильчатка пластикова!
Вихідний патрубок насоса діаметром 50 мм — 2 дюйми, що дає змогу приєднувати не тільки дренажний шланг, але й пожежний рукав! Мережевий кабель завдовжки 5 м. В експлуатації дуже простий насос насамперед заглибний!

Насос опускається на дно (ВИГРЕБНОЇ ЯМИ), опускається на тросу або на будь-якій мотузці, вмикається насос за допомогою поплавцевого вмикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖНІЇ-НАСІС ВМИК І РОБОТЕ! Коли поплавець лягає в горизонт із насосом —НАСОС ВИМИКАННЯ! Цей насос підіймає воду на висоту 7-8 метрів ЦАП ПРОВЕРЕНО Клінтамі об'єм рідини, що перекачується, 10 штук/год! Комплектацію насоса уточнюйте в менеджера інтернет-магазика-Антона!
комплект
-НАСОС FORWATER-1, 1 КВТ
-ШЛАНГ 2 ДЮЙМА (50ММ) — 25 МЕТРОВ
ТРОС СТАЛЬНИЙ 4 ММ-5 МЕТРОВ
-ЗАЖИМИ СТАЛЬНІ ДЛЯ ТРОСА -2
-ХОМУТ -1 ШТ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Forwater |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 15 мм |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 30 |
- Ціна: 3 340 ₴







