
Фекальний насос з ріжучим ножем (ФРЕЗОЮ) WISLA 2-2,75 КВТ (ПОЛЬЩА) (шланг 50м+затискачі +трос 5 метрів+гайки
6 598 ₴
- В наявності
- Код: ko1
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Фекально-Дренажний насосWISLA WQSD 2-2, 75КВТ З РІЖУЧИМ НОЖЕМ гарантія 5 років!
- ДЛЯ ВИГРІБНИХ ЯМ І ВУЛИЧНИХ ТУАЛЕТІВ, КАНАЛІЗАЦІЇ з подрібнювачем
- Гарантія 5 років.
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах в таких містах як ХАРКІВ! WISLA це польська торгова марка!
- Призначений ДЛЯ викачування Фекальних мас і ХІМІЧНО АГРЕСИВНИХ РІДИН (в тому числі і з вмістом мулу)!
В першу чергу для викачки ВИГРІБНИХ ЯМ! -стоки нечистот З приватних будинків де каналізація ЯК змішаного типу, мається на увазі кухня ванна ТАК І ВУЛИЧНИХ ТУАЛЕТІВ!!
По друге! Цей насос чудово зарекомендував себе для викачки вигрібних ям! ВУЛИЧНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ! А ТАКОЖ ЗАСТОСОВУЮТЬ ДЛЯ ВИКАЧУВАННЯ НЕ ВЕЛИКИХ ВОДОЙМ! НАСОС в роботі практично безшумний і не примхливий, охолоджується тією рідиною, яку сам качає!
Всі насоси заглибного типу оснащені (ТЕПЛОВОЇ ЗАХИСТОМ) а також (захистом від сухого ходу) ПОПЛАВОК двоконтактний поплавковий вимикач!

Поплавковий вимикач дозволить включати і вимикати насос повністю в автоматичному режимі. Щоб уникнути поломок завод виробник рекомендує не більше 30 включень на годину! Электоро двигун потужністю 2, 750квт
Електродвигун маслонаповнений, повністю ізольований від контакту з перекачуваним середовищем, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографита, дає можливість використовувати насос в побутових цілях (Хоч щодня!) Корпус двигуна WISLA WQSD 2-2, 75КВТ виготовлений з Високоміцного Чавуну!

Плюсом даного матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на ряду з конкурентами (пластиковими корпусами) дає йому значну перевагу! Насоси з чавунними корпусами менш схильні до корозії і руйнування, що збільшує його термін експлуатації!
Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса чавунна (ЗАКРИТОГО ТИПУ) насос оснащений РІЖУЧИМ НОЖЕМ, що помітно навіть неозброєним оком якщо перевернути насос!
Конструктивно забірна камера насоса зроблена правильно і грамотно (НІЖ ПЕРЕБИВАЄ І ДРОБИТЬ ВСЕ! У ТОМУ ЧИСЛІ І ТВЕРДІ ЧАСТИНИ ТА 25-35мм) над ножем розташовані отвори через які насос втягує в себе тільки ту фракцію, яку може втягнути (Ніж перетягує конус. до якої Насос буде качати рівно і без навантаження!) РЕКОМЕНДУЄМО перед використанням насоса використовувати (бактерії для вигрібних ям та туалетів) або розбавляти вміст (ДО КОНСИСТЕНЦІЇ ВОДИ) тільки так можна домогтися рівної роботи НАСОСА уникнути перегріву двигуна!!

ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ ЯК НА ТРИХ НІЖКАХ З ВІДКРИТИМ НІЖОМ ТАК І з чавунною спідницею, ВІДГУКИ ВІД КЛІЄНТІВ розділилися одні кажуть що зручніше з чавунною спідницею, щоб на дно ставити можна було, ІНШІ кажуть що більше продуктивні насоси з відкритим ножем для більш якісної та продуктивної роботи!!
Камера насоса і ще одна не менша головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, для того щоб переробляти величезний об'єм рідини 10-12кубів / на годину! ОБЕРЕЖАЙТЕСЬ!! на підроблених насосах крильчатка пластикова! Вихідний патрубок насоса діаметром 50мм -2 дюйми, що дає можливість приєднувати не тільки дренажний шланг, але й пожежний рукав!

Мережевий кабель довжиною 5м. В експлуатації дуже простий насос насамперед занурювальний! Насос опускається на дно (ВИГРЕБНОЇ МИ), опускається на тросі або на будь-якій мотузці, включається насос за допомогою поплавцевого вмикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖЕННІ-НАСОС ВКЛЮЧЕНИЙ І ПРАЦЮЄ!
Коли поплавець лягає в горизонт з насосом - НАСОС ВИМИКАЄТЬСЯ! Цей насос піднімає воду на висоту 7-8 метрів. ЦЕ ПЕРЕВІРЕНО КЛІЄНТАМИ об'єм рідини, що перекачується 10-12 кубів/година!
комплект
-НАСОС DELTA WQD 2-2, 6КВТ
-ШЛАНГ 2 ДЮЙМА (50ММ) -50МЕТРІВ
-ТРОС СТАЛЬНИЙ 4 ММ-5 МЕТРІВ
-ЗАТИСКИ СТАЛЕВІ ДЛЯ ТРОСУ -2 ШТ
-ХОМУТ -1 ШТ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Wisla |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2270 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 35 |
- Ціна: 6 598 ₴










