
Насос занурювальний шнековий Womar 3QGD 0,37 кВт 75 (мм) 1,2 куб.
1 889 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Занурювальний глибинний насос (Шнековий) Womar 3QGD-75мм 1,2-50-0,37кВт призначений для подачі чистої води в побутових умовах зі свердловин діаметром не менше 90 мм і більше, а також із шахтних колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливу садів і городів. Температура перекачуваної води повинна бути не вище 40°С і не нижче 1°С. Не допускається перекачування забруднених і кислотних рідин. Потужність двигуна становить 370 Вт. Максимальний напір 65 метрів. Продуктивність 1,2 м. на годину. Насос виготовлений з нержавіючої сталі. Робоче колесо шнекового типу виготовлено з хромованої сталі. Діаметр вхідного отвору 1 дюйм,
Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватися в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!). Купити недорого даний товар Ви можете зателефонувавши НАМ! наші консультанти Сергій та Наталя із задоволенням дадуть відповідь та кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть підібрати правильно товар)Для додаткової консультації Просимо дзвонить з 8-00 до 20-00 І найголовніше Доставка! уточнюйте у свого Менеджера за Промо коди на Укр-пошту та Нову-пошту! Для пенсіонерів робимо якомога Безкоштовну Доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Womar |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.37 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 50 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 570х185х110 |
| Бренд | Womar |
| Артикул | WOMAR3QGD037 |
| Максимальний витрата, л/хв | 20 |
| Споживана потужність, Вт | 370 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 10 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 8,1 |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Максимальний напір, м | 50 |
| Діаметр насоса | 3" |
| Гарантія на електродвигун | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Тип виробу | Глибинний насос шнековий |
| Робоче колесо | Немає |
- Ціна: 1 889 ₴


