
Занурювальний глибинний насос (шнековий) 0,55 КВт 1,8 куба на годину Delta 4QGD-100мм (Польща)
4 400 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Занурювальний глибинний насос (шнековий) 0, 55КВт Delta 4QGD-100мм (Польща)
Шнекові насоси користуються високим попитом за рахунок низької ціни і простоти експлуатації, але при цьому мають високі напірні характеристики та ККД в цілому. Провідні постачальники насосного обладнання на ринку України DELTA &WISLA GROOP -INGINEERING
Шнекові (гвинтові) електронасоси призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися при водопостачання з свердловин і резервуарів як для побутових потреб, так і технічних. Конструкція шнекового насоса дозволяє його використання у відкритих водоймах за умови наявності кожуха охолодження і вмісту домішок у рідині (піску, глини) не більше 0, 5%.

Насос шнековий для свердловини складається з електродвигуна і насосної частини, з'єднаними через перехідну муфту. У заглибних гвинтових электронасосах шнек і водозабір розташовані зверху, що зменшує можливість всмоктування твердих частинок (піску, глини) з дна свердловини.
Насосна частина: в корпусі з нержавіючої сталі розташовані отвори для водозабору, шнек і втулка, гумовий зворотний клапан, фланець (може бути латунний або з нержавіючої сталі), перехідна муфта. Шнек зроблений з нержавіючої сталі, втулка з високоякісної гуми, що в сукупності забезпечують тривалий час служби агрегату.
В корпусі з нержавіючої сталі вертикально розташований однофазні асинхронний, маслонаповнений двигун з вбудованою в обмотку термозахистом. Від насосної частини відділений фланцем, а крутний момент передається з допомогою валу. Охолодження відбувається за рахунок води, в яку занурений агрегат. В залежності від моделі конденсатори можуть бути вбудованими або ж винесеними назовні в конденсаторну коробку. Занурювальні шнекові насоси знайшли широке застосування в облаштуванні водопостачання приватних домоволодінь, подачі води для господарських потреб або організації поливу присадибної ділянки. Джерелом води може бути свердловина, колодязь або будь-яке інше водоймище.

Перевага заглибних шнекових насосів:
- Невелика вартість у порівнянні з відцентровими насосами;
- Простота конструкції і принципу роботи. Це полегшує обслуговування і дозволяє проводити незначний ремонт або заміну запчастин без спеціальних навичок;
- Головна особливість - забезпечує рівномірну подачу води з постійним напором;
- Низький рівень шуму і вібрації;
- Можливість роботи в рідинах з вміст домішок (піску, мулу, глини) до 0. 5%;
- Висока надійність;
- Широка область застосування.
Шнекові насоси мають так само і недоліки:
- Невисокий ККД щодо відцентрових насосів (≈ 40% і 60% відповідно) ;
- Невелика продуктивність;
- Чутливий до «сухого ходу», швидко виходить з ладу при відсутності рідини в джерелі;
- При виборі та експлуатації заглибних шнекових насосів варто звернути увагу, що в характеристиках часто вказується максимальна продуктивність, яка обернено пропорційна глибині занурення. Простими словами, чим глибше опущений агрегат, тим менше води він здатний перекачувати. Заборонено запускати обладнання без рідини. Перевірка працездатності проводиться тільки в зануреному стані.
- Длинна кабеля 10 м (длина может меняться в зависимости от партии товара Уточняйте у продавца!).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Максимальна кількість пусків на годину | 35 |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Основні | |
| Максимальна глибина занурення | 70 м |
| Вага | 10 кг |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Виробник | Delta |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | False |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Скважинний |
| Максимальний напір | 70 м |
| Пропускна здатність | 1.8 куб. м/год |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4D |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Різальна насадка | False |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 4 400 ₴




