Мембрана-100л (груша для бака) Виробник завод H.World (PRC) виготовлена з високоякісного ХАРЧОВОГО КАУЧУКУ Бутилкаучук EPDM товщиною мембрани 4мм, Мембрана вважається витратним матеріалом для бака хоч і відпрацьовує в середньому від 1 до 5 років без заміни, залежно від частоти експлуатації! Горловина у баків різні в діаметрі бувають 80-90мм уточнюйте у свого менеджера. У кожного заводу виробника свої розміри і баків і горловин бака тому не всі мембрани підходять на один бак, всі зі своєю співвісністю та розмірами флянцевої (затяжної) сторони! Даний тип груш підходить для більшості італійських гідробаків, таких як h.world.aquasystem, speroni, imera, aquapress, zilmet. Купити недорого данний товар -52-38
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.315 кг |
| Виробник | H. World |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Максимальна пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 0.5 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴


