
Автоматика Механічна для станції РС-2
600 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле тиску води -вона ж автоматика для насосної станції РС-2 бюджетний варіант для насосної станції глибинних насосів! Як правило працює з Гідро-баком (гідрофер) встановлюється на п'ятірник чи трійник! Влаштовано примітивно ,включає і вимикає насос від різниці тисків, замикається контактна група ,вона приводить в роботу насос або вимикає його! Стандартно прикручується до п'ятірника на насос за допомогою гайки діаметром 1/4! Всередині автоматики знаходяться клемники для мережевого кабелю окремо для насоса та окремо для мережевого шнура! Купити недорого даний товар Ви можете оформивши заявку на сайті, або зателефонувавши нам 380 (68) 024-52-38
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Висота | 5 мм |
| Основні | |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Виробник | H. World |
| Максимальний робочий тиск | 4 бар |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип приєднання | Різьбове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

