-10%

Гідроакумулятор (гидрофер) горизонтальний бак НЕРЖАВІЙКА-80 ЄВРО-АКВА
6 500 ₴
5 850 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідроакумулятор (гидрофер) горизонтальний бак НЕРЖАВІЙКА-80 ЄВРО-АКВА
- Вироблений на заводі Euroaqua (польща) з листової нержавіючої сталі
- окремої уваги заслуговують зварювальні шви бака які виконані на новому обладнанні заводу
- даний бак має товщину металу (1мм)
- Гарантія на бак -36 Місяців!!
Бак дозволяє зробити роботу системи подачі води в будинок більш плавною і зменшити кількість включень насоса з яким він працює!
Влаштований бак просто з боку бака є ревізійний флянец (на болтах)де і устоновленна мембрана (груша)!
На деяких баках фланці виготовлені з нержавійки як і болти якими він закручений ,уточнюйте у менеджера!
Баки можуть устонавливатся як з зовні так і всередині (пошещений ,приямків і т д)це впливає тільки на термін його служби!
Якщо установка бака проводиться в утепленому приямку або приміщенні це позитивно позначається на його стані і зменшує ймовірність поломки. Так само гідроакумулятор підтримує постійний тиск у трубах. Цьому сприяє каучукова мембрана, яка розтягується або стискається в залежності від необхідності.

Наявність даного пристосування дає можливість деякий час користуватися водою при відключенні світла.
Для правильного підбору бака до насоса як глибинного так і поверхневого звертайтеся до менеджера нашої компанії Антону! Купити недорого даний товар Ви можете оформивши заявку на сайті,або подзвонивши нам 380 (68) 024-52-38
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (з ніжками) |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Вага | 10 кг |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Об`єм | 100 л |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Тип гідроакумулятора | З механічним накопичувачем |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Виробник | Euro-Aqua |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴

