-35%

Насос для колодязів і свердловин 4SKM-100 (vodomet-відцентровий) МІДНА ОБМОТКА
5 770 ₴
3 750,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! Укрпоштою!
Насос для колодязів і свердловин 4SKM-100 (vodomet-центробежний)
- Гарантія 3 роки.
- Насос спокійно та рівно відпрацьовує кілька гарантійних термінів, і це факт т. до нашого насос на ринку України з 2000 року!
- ЕКСПОРТЕР КОМПАНІЯ DELTA&WISLA GROOP і Vodomet-INGINEERING
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах у таких містах, як-от (Київ, Дніпро, ХАРКІВ, ЛЬВІВ, ЧЕРНІВЦІ. Уточнюйте інформацію в консультантів)

Виробляється насос у трьох Європейських країнах (Польща, Сербія, Болгарія) головне, як кажуть клієнти — не "Китай"! ЄВРОПЕЦЬ і це відразу ж видно за добротністю матеріалів, а це ЛАТУНЬ І НЕРЖАВЕЙКА і за вагою виробу!
Обмотка мідна 100% (не усічений дріт) Це дуже важливо! Оскільки КИТАЙСКІ АНАЛОГИ все з алюмінієвою обмоткою! За порівняно невеликого споживання енергії (усього лише 0.75 кВт) висота подавання води досягає 60 м, продуктивність на максимально заданій висоті 40 л/хв, що дає змогу створити одночасно 8 відкритих точок по 0,5 дюйма, без втрати тиску (Флянець вихідний із латуні перехід (d=1),

- Крильчатки в корпусі з латуні
- Корпус неіржавка сталь
- Сітка забору води та сам Вал мотора — Нержавійка
- РОБОЧИЙ ВАЛ НАСОСА виготовлений із НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ марка AISI 304 обертається на кулькопідшипниках, які не вимагають обслуговування! Ущільнення вала складається з торцевого механічного конусного ущільнення (розкладеного в олійній камері)
- Ущільнення вала виготовляється з керамографіту та карбіду-кремію! ЗАСТОСУВАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ВИКОРИСТОВУЄ ТІЛЬКИ КОМПАННЯ —vodomet-INGINEERING!
- Діаметр насоса 100 мм, що дає величезну перевагу працювати в свердловинах від (125 мм)
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватися залежно від партії товару Уточнюйте в продавця!).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VODOMET |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750,50 ₴










