
Фекальний насос з ріжучим ножем (ФРЕЗОЮ) 2-2,5 КВТ FORWATER (Польща)
4 000 ₴
3 400 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Фекально-Дренажний насосFORWATER-2-2, 5 КВТ З РІЖУЧИМ НОЖЕМ! (ДЛЯ ВИГРІБНИХ ЯМ І ВУЛИЧНИХ ТУАЛЕТІВ, КАНАЛІЗАЦІЇ)
Гарантія 3 роки.
З подрібнювачем
Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах в таких містах як КИЇВ, ДНІПРО ХАРКІВ ЛЬВІВ ЧЕРНІВЦІ Уточнюйте інформацію у консультантів, так як при пандемії багато СЕРВІС_ЦЕНТРИ закрилися!
ВИРОБНИК ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ЗАВОД FORWATER!! Призначений ДЛЯ викачування Фекальних мас і ХІМІЧНО АГРЕСИВНИХ РІДИН (в тому числі і з вмістом мулу)!

В першу чергу для викачки ВИГРІБНИХ ЯМ! -стоки нечистот З приватних будинків де каналізація ЯК змішаного типу, мається на увазі (кухня ванна і можливо туалет) ТАК І ВУЛИЧНИХ ТУАЛЕТІВ!!
По друге! Цей насос чудово зарекомендував себе для викачки вигрібних ям! ВУЛИЧНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ! А ТАКОЖ ЗАСТОСОВУЮТЬ ДЛЯ ВИКАЧУВАННЯ НЕ ВЕЛИКИХ ВОДОЙМ! (НАШ КЛІЄНТ ПЕЧЕНІЗЬКИЙ РИБ ГОСП замовляли 4 насоса для перекачування (маточників-ставків)! ВІДГУК ВІД КЛІЄНТІВ ПОЗИТИВНИЙ!! НАСОС в роботі практично безшумний і не примхливий, охолоджується тією рідиною, яку сам качає!
Всі насоси заглибного типу оснащені (ТЕПЛОВОЇ ЗАХИСТОМ) а також (захистом від сухого ходу) ПОПЛАВОК двоконтактний поплавковий вимикач! Поплавковий вимикач дозволить включати і вимикати насос повністю в автоматичному режимі.

Щоб уникнути поломок завод виробник рекомендує не більше 30 включень на годину! Электоро двигун потужністю 25000 квт Електродвигун маслонаповнений, повністю ізольований від контакту з перекачуваним середовищем, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографита, дає можливість використовувати насос в побутових цілях (Хоч щодня!)
Корпус двигуна FORWATER-2, 5КВТ виготовлений з Високоміцного Чавуну! Збірка даного насоса FORWATER-2, 5 КВТ здійснюється на території України, корпусу а так само РІЖУЧИЙ НІЖ виготовляється на заводі GIDROTEK! Плюсом даного матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на ряду з конкурентами (пластиковими корпусами) дає йому значну перевагу!
Насоси з чавунними корпусами менш схильні до корозії і руйнування, що збільшує його термін експлуатації! Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса чавунна (ЗАКРИТОГО ТИПУ) насос оснащений РІЖУЧИМ НОЖЕМ, що помітно навіть неозброєним оком якщо перевернути насос!

Конструктивно забірна камера насоса зроблена правильно і грамотно (НІЖ ПЕРЕБИВАЄ І ДРОБИТЬ ВСЕ! В ТОМУ ЧИСЛІ І ТВЕРДІ ЧАСТИНКИ та 25-30мм) над ножем розташовані отвори через які насос втягує в себе тільки ту фракцію яку може втягнути (Ніж перебиває масу до тієї консистенції, до якої Насос буде качати рівно і без навантаження!) РЕКОМЕНДУЄМО перед використанням насоса використовувати (бактерії для вигрібних ям і туалетів) або розбавляти вміст (ДО КОНСИСТЕНЦІЇ ВОДИ) тільки так можна домогтися рівної роботи НАСОСА уникнути перегрівів двигуна!! ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ ЯК НА ТРЬОХ НІЖКАХ З ВІДКРИТИМ НОЖЕМ ТАК І з чавунною спідницею, ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ розділилися одні кажуть що зручніше з чавунною спідницею, щоб на дно ставити можна було, ІНШІ кажуть що більш продуктивні насоси з ВІДКРИТИМ НОЖЕМ для більш якісної та продуктивної роботи!!
Камера насоса і ще одне не менш головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, для того щоб переробляти величезний обсяг рідини 10-12кубов /в годину! ОСТЕРІГАЙТЕСЯ!! на підроблених насосах крильчатка пластикова!
Вихідний патрубок насоса діаметром 50мм -2 дюйма, що дає можливість приєднувати не тільки дренажний шланг але і пожежний рукав!
Мережевий кабель довжиною 5м В експлуатації дуже простий насос насамперед занурювальний! Насос опускається на дно (ВИГРІБНОЇ ЯМИ), опускається на тросі або на будь мотузці, включається насос за допомогою поплавкового вимикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖЕННІ-НАСОС ВКЛЮЧЕНИЙ І ПРАЦЮЄ!
Коли поплавок лягає в горизонт з насосом -НАСОС ВИМИКАЄТЬСЯ! Даний насос піднімає воду на висоту 7-8 метрів ЦЕ ПЕРЕВІРЕНО КЛІЄНТАМИ обсяг перекачується рідини 10-12 кубів/год!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Forwater |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
- Ціна: 3 400 ₴



