
Фекальний насос с подрібнювачем DELTA-1,1 КВТ (ДЛЯ ВИГРІБНИХ ЯМ)
2 350 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
ДРІНАНО-фекальний НАСОС ДЕLTA-1, 1 КВТ (ДЛЯ ВИГРЕБНИХ ЯМ)
- Гарантія 14 днів.
- Гарантія на товар не здійснюється Уточнюйте інформацію в консультантів, оскільки під час пандемії багато СЕРВІС_ЦЕНТРИ зачинилися!
- ВИРОБОК PRC
- Призначений ДЛЯ викачування Фекальних мас і хІМІЧНІ НЕ АГРЕСИВНИХ РІДКОСТІВ (зокрема і з вмістом іла) осушення підвалів, котланів, відведення стічних вод, дренажу, відкачування вод фекалії!
Насамперед для викачування ВІГРЕБНИХ ЯМ! -сток очищення з приватних будинків, де каналізація змішаного типу, є в увазі (кухня ванна та можливий туалет)
Во вторых! Цей насос себе чудово зарекомендував для викачування (ЛЕВНЕВОК (ДОРЖОВІ СТОКИ) ПОГРЕБІВ І ЗАСТОСУВАННЯ ЩОРІСТАННЯ ЧАСТИЧНО АБО ЦЕЛІКОМ ЗАТОПЛЕНІ ВОДИЙ!) НАСОС у роботі практично безшумний і не вибагливий, охолоджується тією рідиною, яку сам гойдає
Поплавцем насос не комплектується. Щоб уникнути зламання, завод виробник рекомендує не більш ніж 30 включень за годину! Електоро двигун потужністю 1100 квт
Електродвигун оливний, повністю ізольований від контакту з перекачуваною рідиною, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографіту, дає можливість використовувати насос у побутових цілях (Хоть на кожен день!) як інші конкуренти виробляють продукцію 2, 5 квт 3 квт, що не дає змогу використовувати її для населення, оскільки електропроводина не в усіх зможе витримати!
Корпус двигуна ДЕЛЬТА-1, 1 КВТ виготовлений із Високоміцного АЛЮМІНІЮ! Збирання цього насоса ДЕЛЬТА-1, 1 КВТ виробляється на території ПОЛЬШІ, корпуси насосів виготовляються на ПІЛЬКОЙ ЗАДІДІДІДІ GIDROTEK!
Плюсом цього матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на низці з конкурентами з (пластиковими корпусами) дає йому чималу перевагу! Насоси з АЛЮМІНІВИМИ корпусами менш схильні до корозії та руйнування, що збільшує його термін експлуатації!
Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса також чавунна (відкритого типу) насос обладнаний подрібнювачем (крильчатка чавунна) що помітно навіть не озброєним поглядом, якщо перевернути насос! Конструктивно забірна камера насоса зроблена правильно та грамотно, насос із чавунною спідницею (є можливість опустити його на дно), і ще одна не мене головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, щоби переробляти величезний об'єм рідини 10 штук/в годину! ОСТЕРІГАЙСЯ!! на підроблених насосах крильчатка пластикова! Вихідний патрубок насоса діаметром 50 мм — 2 дюйми, що дає змогу приєднувати не тільки дренажний шланг, але й пожежний рукав! Мережевий кабель завдовжки 5 м. В експлуатації дуже простий насос насамперед заглибний!
Насос опускається на дно (ВИГРЕБНОЇ ЯМИ), опускається на тросу або на будь-якій мотузці! Цей насос підіймає воду на висоту 7-8 метрів ЦАП ПРОВЕРЕНО Клінтамі об'єм рідини, що перекачується, 10 штук/год!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 15 мм |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 30 |
- Ціна: 2 350 ₴

