
Бойлер накопичувальний Nova Tec Standard Plus NT-SP-100
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Водонагрівач Novatec NT-SP 100 відрізняється стабільною подачею води, що дозволить вам не переживати про перебої щодо температури води, що подається.
Терморегулятор
Водонагрівачі серії Standart Plus обладнані зовнішнім регулятором температури води , розташованому на нижній кришці нагрівача, який дозволяє легко встановлювати необхідну температуру нагріву води. Вт. Для додаткового захисту від корозії у бойлері NOVA TEC NT-SP 100 використовується магнієвий протектор. Це перевірений та надійний спосіб захисту від впливу агресивних речовин, що містяться у водопровідній воді. Зовнішнє біле покриття – це захист від водяної пари та частинок пилу, який не вимагає спеціального чищення та надовго зберігає первозданний вид приладу.
Унікальна технологія. унікальна система АНТИМІКС, яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної і вже нагрітої води. Завдяки цьому розумному пристрої значно збільшується коефіцієнт використання гарячої води, і повністю виключаються температурні перепади. ТЕН. Класичний мідний ТЕН (італійського виробництва) оптимальної потужності не схильний до корозії. Він забезпечує швидке нагрівання, дбайливо витрачає електроенергію і чудово працює навіть при зниженій напрузі в мережі. ТЕН адаптований для роботи в наших умовах та стійкий до перепадів напруги. Завдяки потужності 1800 Вт, нагрівач гарантує швидке автоматичне нагрівання води без зовнішнього втручання. Однією із функцій Novatec NT-SP 100 є захист від перегріву. Вона регулює тиск усередині пристрою, забезпечуючи більш ефективну роботу водонагрівача.
Термостат.
Надійне механічне управління даного обладнання створює умови безвідмовної автоматичної роботи. Регульований термостат (італійського виробництва) виконує одразу 3 функції: управління температурою, забезпечення роботи в автоматичному режимі та безпеку. Регулювання дозволяє контролювати витрати електроенергії, а отже, і фінансові витрати. Автоматика забезпечує роботу водонагрівача NOVA TEC за принципом «ввімкнув і забув» (повний автомат).
Обслуговування. , який кріпиться до бака за допомогою болтів -це дозволяє з легкістю здійснити профілактику або заміну деталей.
>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Nova Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nova Tec |
| Колір | Білий |
| Тип установки | Вертикальный |
| Модель | Nova Tec Standard Plus NT-SP-1001000 |
| Тип Тена | Мокрий ТЕН |
| Управління | Механічне |
| Висота | 943 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Напруга електромережі | 220 В |
| Потужність | 1800 Вт |
| Вага | 26 кг |
| Об'єм бойлера | 100 л |
| Ширина | 460 мм |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Форма бойлера | Круглий |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Wi-Fi управління | Немає |
- Ціна: Ціну уточнюйте


