
Бойлер накопичувальний Nova Tec Compact NT-CU 10
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Водонагрівач компактних розмірів дозволяє встановити прилад безпосередньо в місці використання гарячої води, під умивальником або раковиною, що значно економить простір, а також дозволяє скоротити витрати води за час, поки гаряча вода надійде трубопроводом з віддаленого місця нагрівання. Значно скорочується витрата електроенергії, що витрачається на підігрів води при подачі з віддаленого водонагрівача. Особливості електричного водонагрівача NovaTec Compact:
- < li>Емальований внутрішній бак
- Додатковий захист - термостат безпеки
- Збільшений магнієвий анод
- Збільшений шар теплоізоляції< br/>
- Зовнішній регулятор
- Полегшений пластиковий корпус та компактний розмір
- Невелика вага
- Електричний шнур у комплекті - 1метр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Nova Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nova Tec |
| Колір | Білий |
| Тип установки | Під мийкою |
| Модель | Nova Tec Compact NT-CU 100 |
| Тип Тена | Мокрий ТЕН |
| Управління | Механічне |
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Напруга електромережі | 220 В |
| Потужність | 1500 Вт |
| Вага | 6,7 кг |
| Об'єм бойлера | 10 л |
| Ширина | 335 мм |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Форма бойлера | Квадратний |
| Матеріал бака | Пластик |
| Wi-Fi управління | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


