Електроводонагрівач Nova Tec Combi Right 100. Серія Novatec combi - гідна альтернатива іноземним бойлерам, готова скласти серйозну конкуренцію на ринку водонагрівачів. У цій моделі інженери українського виробника, компанії Гідропром, постаралися реалізувати вирішення найбільш поширених потреб сучасних користувачів витрата ресурсів, довготривала експлуатація бойлера та оптимальна вартість.
Бойлер Novateccombi - чудовий варіант для встановлення в приватних будинках, квартирах синдивідуальним котельним опаленням. Ця модель має унікальну особливість - для нагрівання води бак можна запитати як традиційно, від електромережі, так і інших джерел енергії - наприклад, опалювального котла або сонячного колектора. Враховуючи те, що в останні роки популярність переходу на автономні системи опалення та використання природних ресурсів у побуті неймовірно зросла, купити бойлер Novatec combi – значить зробити довгострокове вкладання в домашній комфорт, заздалегідь передбачивши всі можливі зміни. , У бойлера Novateccombi також є ряд важливих переваг: - Водонагрівач оснащений системою «антимікс». Це означає, що коли в бак починає надходити нова партія холодної води для нагрівання, вона надходить під шар гарячої води, не змішуючись з нею. Таким чином, нагріта вода витрачається в повному обсязі, зберігаючи якість температури. - Баки Novateccombi утеплені щільною екологічною пінополіуретановою теплоізоляцією, яка створює ефект термосу і забезпечує вкрай економічний підігрів. післявимкнення. При перегріві нагрівальний елемент блокується. - Бакводонагрівач виконаний з міцної сталі, стійкий до механічних впливів. У бойлері зручний зовнішній терморегулятор. - Всередині бакпокритий титановою емаллю і надійно захищений від виникнення корозії. - Моделібойлерів Novatec combi призначені для вертикальної установки. А завдяки спеціально розробленій ергономічній формі бака займають мінімум місця і дуже компактно використовують площу приміщення. гарантії на електрогрупу.
- При необхідності компанія Гідропром готова забезпечити обслуговування вашого бойлерів у сервісних центрах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Nova Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nova Tec |
| Тип установки | Вертикальный |
| Модель | Nova Tec Combi Right 1001000 |
| Тип Тена | Мокрий ТЕН |
| Управління | Механічне |
| Висота | 943 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Напруга електромережі | 220 В |
| Потужність | 1800 Вт |
| Вага | 30,8 кг |
| Підключення труб | Праве |
| Об'єм бойлера | 100 л |
| Ширина | 460 мм |
| Форма бойлера | Круглий |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
- Ціна: 4 290 ₴







