Насос дренажний Taifu QDX 0,75 кВт із чавунним корпусом використовують там, де необхідно звільнити від води затоплені підвальні та цокольні поверхи, закачати з річок або інших відкритих джерел воду, організувати систему низького тиску для зрошення та поливу. Вода обов'язково має бути чистою, рівень її мінералізації – до 1500 г/м.куб. Занурювати пристрій рекомендують лише на 5 метрів. Насос має поплавковий вимикач. Без функцій підвищення тиску.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Якість води | Чистий |
| Країна виробник | Китай |
| Підвищення тиску | Ні |
| Виробник | Taifu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Taifu |
| Артикул | TAIFUQDX1532075A |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 450×260×250 |
| Вага нетто, кг | 15,375 |
| Тип виробу | Дренажний насос |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний напір, м | 33 |
| Максимальний витрата, л/хв | 150 |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Механізм насоса | Дренажний |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Чавун |
| Ріжучий механізм | Нет |
| Обмотка статора | Мідь |
| Тип підключення | Різьба |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 324 ₴



