
Газова колонка Thermo Alliance турбірована JSG20-10ETP18 10 л Gold
10 415 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Газова колонка Термо Альянс оснащена:
мідним теплообмінником з антикорозійним покриттям; І ЗАКРИТОЮ КАМЕРОЮ ЗГОРАННЯ; газовим пальником із нержавіючої сталі; електродами розпалювання та контролю полум'я; комплексною системою безпеки у складі датчика тяги, захисного термостату, електромагнітного газового клапана, запобіжного клапана та мікровимикача; блоком автоматичного розпалювання пристрою від батарей; колектором продуктів згоряння із патрубком приєднання димоходу; аналоговою панеллю управління з регуляторами подачі газу та потужності протоки, а також рідкокристалічним індикатором поточної температури нагрівання. Конструкція колонки Термо Альянс вигідно відрізняється: - невеликими габаритами; низькою ціною за хорошої якості виготовлення; повною відповідністю вітчизняним умовам експлуатації; корозійною стійкістю та герметичністю теплообмінника; високим ККД на природному газі 88%; простим регулюванням температури ГВП за допомогою ручок контролю подачі газу та протоки води; виробництвом гарячої технічної води для двох точок відбору води одночасно; відсутністю запального ґноту та автоматичним електророзпалюванням від двох батарей; системою безпеки з автоматичним вимкненням пристрою у разі перегріву теплообмінника, згасання полум'я пальника, відсутності достатньої тяги або циркуляції води; інтуїтивно зрозумілою механічною панеллю управління з LCD-дисплеєм, що повідомляє поточну температуру гарячої води.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Артикул | JSG2010ETP18GOLD |
| Вага брутто, кг | 11,6 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 400х705х225 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Габаритні розміри виробу (ВХШХГ), мм | 340х620х150 |
| Модель | JSG20-10ETP18 |
| Вага нетто, кг | 9,9 |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 60 |
| Мінімальний тиск води, Мпа | 0,02 |
| Тип водонагрівача | Турбований |
| Мінімальний витрата води, л/хв | 5 |
| Максимальна температура води, °C | 65 |
| Камера згоряння | Закрита |
| Максимальний тиск води, Мпа | 1 |
| Теплова потужність, кВт | 20 |
| Тип виробу | Газовый водонагреватель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Електроживлення | 220В/50Гц |
| Тиск газу G20 (min-max), кПа | 1,3 — 2,3 |
| Тип газу | ПГ/СПГ |
| Діаметр підключення газу | 1/2" |
| Діаметр підключення води | 1/2" |
| Продуктивність ГВП, л/хв | 10 |
| Категорія | II 2H3+ |
| Тиск газу G30, G31 (min-max), кПа | 2,2 — 3,3 |
- Ціна: 10 415 ₴




