-35%

4SKM-100 Насос для води відцентровий заглибний (vomet) обмотка мідь
6 000 ₴
3 900 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4SKM-100 Насос для води відцентровий заглибний (vodomet) обмотка мідь
Добрий день це інтернет-магазин "Дом Клімат" і сьогодні ми розповімо про заглибні глибинні насоси. Торгова марка Vodomet. Виробництво Словенія.
- Всі насоси виготовлені у Словенії.
- Всі насоси на мідній обмотці всі насоси на офіційній гарантії від постачальника
Розберемося що таке 4SKM-100
насос відцентровий 4SKM-100. Спосіб підсвічування води крильчатка. Їти насоси з однією є двома крильчатками, але цей відцентрник.
- 4skm — Це мається на увазі діаметр насоса діаметр 100 = 4 дюйми
- є маркування насоса 3 SKM — це 3 дюйми, тобто 75 у діаметрі
- Там, де потрібна велика продуктивність, там, де потрібно багато води, всюди встановлюється відцентрувальники
- Шучі насоси з величезною продуктивністю. Продуктивність такого насоса за потужності 750 ватів 2.7 Куба на годину — це досить багато
Якщо порівнювати, то це продуктивність гарної насосної станції
Якщо ж ми допустимо вибираємо насос під себе та продуктивність у нас потрібна маленька і споживання води маленьке, тобто дача або приватний будинок, де в будинок заведено, наприклад, одна точка — то там можна використовувати спокійно шнековий насос
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VODOMET |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴









