-18%

Відцентровий насос ВОДОМЕТ JS-1,1 кВт на мідній обмотці. Словлення
3 365 ₴
2 759,30 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відцентровий насос ВОДОМЕТ JS-1,1 кВт на мідній обмотці. Словенія
Усім добрий день це інтернет-магазин будинок клімат і сьогодні на огляді два водяні насоси торгової марки VODOMET
- Виробництво цих насосів Словенії
- Всі насоси в нас на мідній обмотці.
- Дані два агрегати потужністю однакової 1,1 кіловат
Який же вибрати?
1) Що частовідповідне питання від клієнтів неіржавкої сталі або ж чавун?
Скажімо так: движки у всіх однакові, але насос, який у чавуні працюватиме неточко тихіше, ніж із неіржавкою. Від неіржавкої сталі все одно більше йде дзвін.
2) Друге частозалежне питання: з чого крильчатка? Усередині голови розміщений дифузор — він із пластику.
Крильчатка в них латунна, що тут, що тут
Офіційна гарантія від виробника один рік
Замовляйте та всім гарних приємних покупок!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 2.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1.1 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 8.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vodomet |
| Артикул | Vodomet JET |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 410x210x240 |
| Вага нетто, кг | 8,8 |
| Тип виробу | Самовсасывающий центробежный насос |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальний напір, м | 40 |
| Максимальний витрата, л/хв | 45 |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 1100 |
| Механізм насоса | Відцентровий самовсмоктуючий |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Макс. глибина всмоктування, м | 9 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Тип підключення | Різьба |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Допустима температура навколишнього середовища, °С | 40 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на електродвигун | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 759,30 ₴


