ПАЯЛЬНИК ДЛЯ ТРУБ (PPR) KOER-02 1500ВАТ! Комплект (паяльник -1500 Вт, 4 насадки, ножиці) Компанія KOER представлена на міжнародному ринку вже більше 7 років, За такий короткий термін компанія встигла завоювати міцні позиції, що є найбільш достовірним показником довіри та визнання наших покупців. Інтернет магазин є одним із Офіціальних представників торгової марки KOER на території України!!!
Паяльник для труб у використанні простий встановлюється на штатив, або паяння відбувається в руках (на вазі) температура визначається від марки труби діаметра і виробника (у кожного бренду труби своя температура плавлення). У паяльнику 2 нагрівальних тену по 750вт кожен робить роботу паяльника швидкою і якісною! Кейс скомплектований так щоб клієнт купуючи його міг працювати автономно без підсобників і не докуповувати насадки якщо зіткнеться з більшим діаметром (діапазон від 20мм до 40мм) також є рівень рулетка ножиці для PPR труб тобто все необхідне для роботи!
Рекомендуємо всім своїм клієнтам купувати такі кейси і не переплачувати за роботу сантехніків, які вічно хочуть нажитися на ВАС!!!! Відмінно підходить на подарунок чоловікам у яких руки на своєму місці, кейс не замінний помічник у будь-якому гаражі та в будь-якій квартирі !!! Готове рішення з працевлаштуванням!! Багато хто купував і зараз працюють та заробляють гроші встановлюють та монтують системи водопостачання та опалення та й просто взагалі халтурять по місцевому !! Купуючи такий набір ви робите маленьку інвестицію у своєму бюджеті, але в короткий термін реалізуєте всі задуми з водопроводом та опаленням і не тільки собі, як кажуть наші клієнти, відбивається вартість вже з першої роботи!!!
У нас Ви завжди можете отримати якісну консультацію, готові підказати та запропонувати! ВИСЛУХАТИ ВАС! Запропонувати варіанти і отримати консультацію!! Менеджер Антон до Ваших послуг!
основні переваги
-компактність
-Потужність 1500кВт
-Багата комплектація -порівняно низька ціна
| Основні | |
|---|---|
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна загальна вага | 3.5 кг |
| Максимальна робоча температура | 320 град. |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Koer |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 40 мм |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина мережевого кабелю | 1 м |
| Стан | Новий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 15 град. |
| Тип зварювання пластикових труб | Стикова |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 3 000 ₴





