
ПАЛЬНИК для труб PP-R KOER KW.04 без насадок. Гарантія 24 місяці
3 700 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
ПАЛЬНИК для труб PP-R KOER KW.04 без насадок. Гарантія 24 місяці ! Комплект (паяльник -2000 Вт+ штатив) Компанія KOER представлена на міжнародному ринку вже понад 7 років, за такий короткий термін компанія встигла завоювати міцні позиції, що є найвірнішим показником довіри та визнання наших покупців. Інтернет-магазин є одним з офіційних представників торгової марки KOER на території України!!
Паяльник для труб у використанні простий встановлюється на штатив, або паяння відбувається в руках (на вазі) температура задається від марки труби діаметра та виробника (у кожного бренда труби своя температура плавлення). У паяльнику 2 нагрівальні тена по 1000вт кожен, що робить роботу паяльника швидкою та якісною! Цей варіант потрібен для роботи з великими діаметрами, а також із магістральними трубами!!!! від 50 мм до 80 мм
Рекомендуємо всім своїм клієнтам купувати такі кейси і не переплачувати за роботу сантехніків, які вічно хочуть нажитися на ВАС!! Чудово підходить на подарунок чоловікам, у яких руки на своєму місці, кейс незамінний помічник у будь-якому гаражі та в будь-якій квартирі!!!
Готове рішення з продуктивністю!!!!! Цього хто купував і зараз працюють і заробляє гроші встановлюють і монтують системи водопостачання та опалення так і просто як кажуть халтурять місцевим!! Купуючи такий набір ви робите маленьку інвестицію у своєму бюджеті, але в короткий термін реалізуєте всі задуми з водопроводом і опаленням і не тільки собі, як кажуть наші клієнти відбивається вартість уже з першої роботи!!!
У нас Ви завжди можете отримати якісну консультацію, готові підмовити та запропонувати! ВИСЛУХАТИ ВАС! Запропонувати варіанти, а також отримати консультацію! Менеджер Антон до Ваших послуг!
Основні переваги
-компактність
-потужність 2000 квт
-зовні низька ціна
| Основні | |
|---|---|
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна загальна вага | 3.5 кг |
| Максимальна робоча температура | 320 град. |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Koer |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 40 мм |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина мережевого кабелю | 1 м |
| Стан | Новий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 15 град. |
| Тип зварювання пластикових труб | Стикова |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 3 700 ₴


