
Глибинний насос (Шнековий) DELTA 3QGD-75мм 0,55 кВт +(Автоматика SKD-2A +трос +затискачі)
6 200 ₴
- В наявності
- Код: ko26
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Занурювальний глибинний насос ((шнековий) 0, 55 КВт Delta (Польща)
Шнекові насоси користуються високим попитом за рахунок низької ціни і простоти експлуатації, але при цьому мають високі напірні характеристики та ККД в цілому. Провідні постачальники насосного обладнання на ринку України DELTA &WISLA GROOP І vodomet-INGINEERING

Шнекові (гвинтові) електронасоси призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися при водопостачання з свердловин і резервуарів як для побутових потреб, так і технічних. Потужність 0, 55квт Діаметр насоса 75мм, продуктивність 1, 8 куба на годину, Конструкція шнекового насоса дозволяє його використання у відкритих водоймах за умови наявності кожуха охолодження і вмісту домішок у рідині (піску, глини) не більше 0, 5%.
Насос шнековий для свердловини складається з електродвигуна і насосної частини, з'єднаними через перехідну муфту. У заглибних гвинтових электронасосах шнек і водозабір розташовані зверху, що зменшує можливість всмоктування твердих частинок (піску, глини) з дна свердловини.

Насосна частина: в корпусі з нержавіючої сталі розташовані отвори для водозабору, шнек і втулка, гумовий зворотний клапан, фланець (може бути латунний або з нержавіючої сталі), перехідна муфта. Шнек зроблений з нержавіючої сталі, втулка з високоякісної гуми, що в сукупності забезпечують тривалий час служби агрегату.
У корпусі з нержавіючої сталі вертикально розташований однофазний асинхронний, маслонаповнений двигун з вбудованим в обмотку термозахистом.
Від насосної частини відділений фланцем, а момент, що крутить, передається за допомогою валу. Охолодження відбувається за рахунок води, в яку занурений агрегат. Залежно від моделі конденсатори можуть бути вбудованими або винесеними назовні в конденсаторну коробку. Занурювальні шнекові насоси знайшли широке застосування в облаштуванні водопостачання приватних домоволодінь, подачі води для господарських потреб або організації поливу присадибної ділянки. Джерелом води може бути свердловина, колодязь або будь-яке інше водоймище.

Перевага занурювальних шнекових насосів:
- Невелика вартість порівняно з відцентровими насосами;
- Простота конструкції та принципу роботи. Це полегшує обслуговування та дозволяє проводити незначний ремонт чи заміну запчастин без спеціальних навичок;
- Головна особливість – забезпечує рівномірну подачу води з постійним натиском;
- Низький рівень шуму та вібрації;
- Можливість роботи в рідинах із вмістом домішок (піску, мулу, глини) до 0. 5%;
- Висока надійність; Широка сфера застосування.
Шнекові насоси мають також і недоліки:
- Невисокий ККД щодо відцентрових насосів (≈ 40% та 60% відповідно);
- Невелика продуктивність;
- Чутливий до «сухого ходу», швидко виходить із ладу за відсутності рідини у джерелі;
- При виборі та експлуатації занурювальних шнекових насосів варто звернути увагу, що в характеристиках часто вказується максимальна продуктивність, яка пропорційна глибині занурення. Простими словами чим глибше опущений агрегат, тим менше води він здатний перекачувати.
- Забороняється запускати обладнання без рідини. Перевірка працездатності проводиться лише у зануреному стані.
КОМПЛЕКТ
- насос із мережним кабелем 10м (за бажанням клієнта, додаємо мережевий кабель та трос)
- Автоматика SKD-2A
- трос сталевий 4мм у силіконовому обплетенні 10м
- затискач сталевий для формування петель на трос 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Максимальний напір | 60 м |
| Максимальна кількість пусків на годину | 30 |
| Загальний об'єм резервуара (ов) | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Бренд | Forvater |
| Максимальний витрата, л/хв | 30 |
| Споживана потужність, Вт | 550 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 24 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 10 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 4 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 10 |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Максимальний напір, м | 65 |
| Діаметр насоса | 3" |
| Гарантія на електродвигун | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Тип виробу | Глибинний насос шнековий |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | False |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Скважинний |
| Пропускна здатність | 1.8 куб. м/год |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4D |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Різальна насадка | False |
| Число водозабірних точок | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 6 200 ₴





