БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Насос для колодязів і свердловин DELTA 4SKM-150 1,1 квт (відцентровий)(Автоматика SKD-2A+трос +затискачі)
6 240 ₴
- В наявності
- Код: ko23
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для колодязів і свердловин 4SKM-150
- Гарантія 3 роки.
- Насос спокійно і рівно відпрацьовує кілька гарантійних термінів і це факт т. наш насос на ринку Україні з 2000року!
- ЕКСПОРТЕР КОМПАНІЯ DELTA & WISLA GROOP Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах у таких містах як (КИЇВ ДНІПРО ХАРКІВ ЛЬВІВ ЧЕРНІВЦІ Уточнюйте інформацію у консультантів)
Виробляється насос у трьох Європейських країнах (ПОЛЬЩА СЕРБІЯ БОЛГАРІЯ) головне, як кажуть клієнти - не "Китай"!! ЄВРОПЕЄЦЬ і це відразу видно по добротності матеріалів а це ЛАТУНЬ І НЕРЖАВАЙКА і за вагою виробу! Обмотка мідна 100% (НЕ УСЕЧЕНИЙ ПРОВІД) Це дуже важливо! Так як КИТАЙСЬКІ АНАЛОГИ всі з алюмінієвою обмоткою! При порівняно невеликому споживанні енергії (всього лише 1, 1 кВт) висота подачі води досягає 80 м, продуктивність на максимально заданій висоті 45 л/хв, що дозволяє створити одночасно 8 відкритих точок по 0, 5 дюйма, без втрати тиску. латуні перехід (d=1) дюйм,
- Крильчатки у корпусі з латуні.
- Корпус нержавіюча сталь.
- Сітка паркану води і сам Вал мотора - Нержавіюча сталь.
- РОБОЧИЙ ВАЛ НАСОСА виготовлений з нержавіючої сталі марка AISI 304 обертається на шарикопідшипниках які не вимагають обслуговування!
- Ущільнення вала складається з механічного торцевого конусного ущільнення (розташованого в масляній камері) Ущільнення валу виготовляється з керамографіту і карбіду-кремнію! ПРИЧОМ ЦЕ УЩІЛЕННЯ ВИКОРИСТОВУЄ ТІЛЬКИ КОМПАНІЯ -DELTA-INGINEERING!
- Діаметр насоса 100мм що дає величезну перевагу працювати у свердловинах від (125мм).
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватись в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!).
Наші консультанти Сергій та Наталя із задоволенням дадуть відповідь та кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть підібрати правильно товар) Для додаткової консультації Просимо дзвонить з 8-00 до 20-00 І найголовніше Доставка! уточнюйте у свого Менеджера за Промо коди на Укр-пошту та Нову-пошту! Для пенсіонерів робимо наскільки можна Безкоштовну Доставку!
КОМПЛЕКТ
- насос із мережним кабелем 10м (за бажанням клієнта, додаємо мережевий кабель та трос)
- трос сталевий 4мм у силіконовому обплетенні 10м
- затискач сталевий (2 шт)
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Основні | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна глибина занурення | 80 м |
| Вага | 12 кг |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Виробник | Delta |
| Споживана потужність | 11 кВт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 240 ₴








