
Насос для колодязів і свердловин DELTA(EVROAQUA) 3SKM-100 (75мм) (відцентровий)+(Автоматика SKD-2A+трос+затискачі
6 000 ₴
- В наявності
- Код: ko21
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для колодязів і свердловин DELTA (EVROAQUA) 3SKM-100
- Гарантія 3 роки.
- Насос спокійно і рівно відпрацьовує кілька гарантійних термінів і це факт, що наш насос на ринку України з 2000 року!
- ЕКСПОРТЕР КОМПАНІЯ DELTA & EVRO AQUA GROOP
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах у таких містах як (КИЇВ ДНІПРО ХАРКІВ ЛЬВІВ ЧЕРНІВЦІ Уточнюйте інформацію у консультантів)
- Виробляється насос у трьох Європейських країнах (ПОЛЬЩА СЕРБІЯ БОЛГАРІЯ)

Головне, як кажуть клієнти – не "Китай"!! ЄВРОПЕЄЦЬ і це відразу видно по добротності матеріалів а це ЛАТУНЬ І НЕРЖАВАЙКА і за вагою виробу! Обмотка мідна 100% (НЕ УСЕЧЕНИЙ ПРОВІД) Це дуже важливо! Так як КИТАЙСЬКІ АНАЛОГИ всі з алюмінієвою обмоткою!
При порівняно невеликому споживанні енергії (всього лише 0.75 кВт) висота подачі води досягає 60 м, продуктивність на максимально заданій висоті 40 л/хв, що дозволяє створити одночасно 8 відкритих точок по 0,5 дюйми, без втрати тиску. латуні перехід (d=1) дюйм,
- Крильчатки у корпусі з латуні.
- Корпус нержавіюча сталь. Сітка паркану води і сам Вал мотора - Нержавіюча сталь.
- РОБОЧИЙ ВАЛ НАСОСА виготовлений з нержавіючої сталі марка AISI 304 обертається на шарикопідшипниках які не вимагають обслуговування!
- Ущільнення валу складається з торцевого механічного ущільнення конусного (розташованого в масляній камері)
- Ущільнення валу виготовляється з керамографіту та карбіду-кремнію! ПРИЧОМ ЦЕ УЩІЛЕННЯ ВИКОРИСТОВУЄ ТІЛЬКИ КОМПАНІЯ -DELTA-INGINEERING!
- Діаметр насоса 75мм що дає величезну перевагу працювати у свердловинах від (90мм).
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватись в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!).
Наші консультанти Сергій та Наталя із задоволенням дадуть відповідь та кваліфіковано проконсультують Вас! (Допоможуть підібрати правильно товар) Для додаткової консультації Просимо дзвонить з 8-00 до 20-00 І найголовніше Доставка! уточнюйте у свого Менеджера за Промо коди на Укр-пошту та Нову-пошту! Для пенсіонерів робимо наскільки можна Безкоштовну Доставку!
КОМПЛЕКТАЦІЯ ТОВАРУ
- насос з мережевим кабелем 10м (додатково за запитом клієнта, додаємо кабель а також трос)
-Автоматика SKD-2A
- трос сталевий 4мм у силіконовому обплетенні 10м
- затискач сталевий для формування петель на трос 2шт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Основні | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Вага | 10 кг |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Виробник | Delta |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴








