БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Насос для колодязів і свердловин DELTA 4SKM-150 1, 1квт (відцентровий) (кабель 80м + трос 80м+ затискачі +клапан)
8 800 ₴
- В наявності
- Код: ko23
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для колодязів і свердловин 4SKM-150
- Гарантія 3 роки.
- Насос спокійно і рівно відпрацьовує кілька гарантійних термінів і це факт т. наш насос на ринку Україні з 2000року!
- ЕКСПОРТЕР КОМПАНІЯ DELTA &WISLA GROOP
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах в таких містах як КИЇВ, ДНІПРО ХАРКІВ ЛЬВІВ ЧЕРНІВЦІ Уточнюйте інформацію у консультантів)
- Проводиться Насос в трьох Європейських країнах (ПОЛЬЩА, СЕРБІЯ, БОЛГАРІЯ)

головне, як кажуть клієнти — не "Китай"!! ЄВРОПЕЄЦЬ і це відразу ж видно по добротності матеріалів а це ЛАТУНЬ І НЕРЖАВІЮЧА сталь і по вазі вироби! Мідна Обмотка 100% (НЕ УСЕЧЕНИЙ ПРОВІД) Це дуже важливо! Так як КИТАЙСЬКІ АНАЛОГИ всі з алюмінієвою обмоткою!
При порівняно невеликому споживанні енергії (всього лише 1, 1 кВт) висота подачі води досягає 80 м, продуктивність на максимально заданій висоті 45 л/хв, що дозволяє створити одночасно 8 відкритих точок по 0, 5 дюйма, без втрати тиску (Флянец вихідний з латуні перехід (d=1) дюйм,
- Крильчатки в корпусі з латуні.
- Корпус нержавійка.
- Сітка забору води і сам Вал мотора - Нержавійка)
- РОБОЧИЙ ВАЛ НАСОСА виготовлений з НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ марка AISI 304 обертається на шарикопідшипниках які не вимагають обслуговування!
- Ущільнення валу складається з торцевого механічного конусного ущільнення (розташованого в масляній камері)
- Ущільнення валу виготовляється з керамографита і карбіду-кремнію! ПРИЧОМУ ЦЕ УЩІЛЬНЕННЯ ВИКОРИСТОВУЄ ТІЛЬКИ КОМПАНІЯ -DELTA-INGINEERING!
- Діаметр насоса 100мм що дає величезну перевагу працювати в свердловинах від (125мм).
- Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватися в залежності від партії товару Уточнюйте у продавця!).
КОМПЛЕКТ
- насос із мережним кабелем 80м (за бажанням клієнта, додаємо мережевий кабель та трос)
- Зворотний клапан (латунний) 1 шт
- трос сталевий 4мм у силіконовому обплетенні 80м
- затиск сталевий для формування петель на трос 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна глибина занурення | 80 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴










