
Фекальний насос з подрібнювачем WISLA-POLAND 2,5 КВТ (рукав пожежний 20м +гайки + трос 5 м + затискачі + хомут)
5 980 ₴
5 322,20 ₴
- В наявності
- Код: ko9
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Фекально-Дренажний насосWISLA WQSD 2,5
- Гарантія 5 років.
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах в таких містах як ХАРКІВ! WISLA це польська торгова марка!
- Призначений ДЛЯ викачування брудної води і ХІМІЧНО НЕАГРЕСИВНИХ РІДИН (в тому числі і з вмістом мулу)!
В першу чергу для викачки ВИГРІБНИХ ЯМ! -стоки нечистот З приватних будинків де каналізація ЯК змішаного типу, мається на увазі кухня ванна!
По друге! Цей насос чудово зарекомендував себе для викачки вигрібних ям! А ТАКОЖ ЗАСТОСОВУЮТЬ ДЛЯ ВИКАЧУВАННЯ НЕ ВЕЛИКИХ ВОДОЙМ! НАСОС в роботі практично безшумний і не примхливий, охолоджується тією рідиною, яку сам качає!
Всі насоси заглибного типу оснащені (ТЕПЛОВОЇ ЗАХИСТОМ) а також (захистом від сухого ходу) ПОПЛАВОК двоконтактний поплавковий вимикач!

Поплавковий вимикач дозволить включати і вимикати насос повністю в автоматичному режимі. Щоб уникнути поломок завод виробник рекомендує не більше 30 включень на годину! Электоро двигун потужністю 2, 5квт
Електродвигун маслонаповнений, повністю ізольований від контакту з перекачуваним середовищем, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографита, дає можливість використовувати насос в побутових цілях (Хоч щодня!) Корпус двигуна WISLA WQSD 2, 5КВТ виготовлений з нержавіючої сталі!
Плюсом даного матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на ряду з конкурентами (пластиковими корпусами) дає йому значну перевагу! Насоси з Нержавіючими корпусами менш схильні до корозії і руйнування, що збільшує його термін експлуатації!

Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса чавунна, насос оснащений чавунною крильчаткою, що помітно навіть неозброєним оком якщо перевернути насос! РЕКОМЕНДУЄМО перед використанням насоса використовувати (бактерії для вигрібних ям і туалетів) або розбавляти вміст (ДО КОНСИСТЕНЦІЇ ВОДИ) тільки так можна домогтися рівної роботи НАСОСА уникнути перегрівів двигуна!
Камера насоса і ще одне не менш головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, для того щоб переробляти величезний обсяг рідини 10-12кубов /в годину! ОСТЕРІГАЙТЕСЯ!! на підроблених насосах крильчатка пластикова! Вихідний патрубок насоса діаметром 50мм -2 дюйма, що дає можливість приєднувати не тільки дренажний шланг але і пожежний рукав! Мережевий кабель довжиною 5м В експлуатації дуже простий насос насамперед занурювальний!
Насос опускається на дно (ВИГРЕБНОЇ МИ), опускається на тросі або на будь-якій мотузці, включається насос за допомогою поплавцевого вмикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖЕННІ-НАСОС ВКЛЮЧЕНИЙ І ПРАЦЮЄ!
Коли поплавець лягає в горизонт з насосом - НАСОС ВИМИКАЄТЬСЯ! Цей насос піднімає воду на висоту 7-8 метрів. ЦЕ ПЕРЕВІРЕНО КЛІЄНТАМИ об'єм рідини, що перекачується 10-12 кубів/година!
Комплектацію насоса уточнюйте у менеджера інтернет магазину - Антона!
ВКОМПЛЕКТ ВХОДИТЬ 1 НАСОС, 2 РУКАВ 10МЕТРІВ, 3 ГАЙКИ 1 ПАРА РІЗЬБА /ШТУЦЕР,
КОМПЛЕКТ
-НАСОС WISLA WQSD 2, 5КВТ з кабелем 5 метрів
-рукав 20м
-Гайки пожежні (1 пара)
-трос сталевий 4 (мм)
-затискачі для троса--2шт
-хомут--1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Wisla |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 35 |
- Ціна: 5 322,20 ₴








